Dakiblogi 10! SUUR KINGILOOS!

Elu väljaspool mulli 125 Replies

Nagu lubatud, tähistame minu blogi sünnipäeva vääriliselt. Nimelt on mul teile, mu armsad sõbrad ja lugejad, kes te olete ikka läbi aastate minuga olnud, mulle kaasa elanud ja ka kõige halvematel hetkedel minu kõrvale jäänud, välja panna suisa neli kingikotti! Nii saavad loosimises osaleda igat masti lugejad, sest ma tean, et teid on erinäolisi ja eriilmelisi, loodetavasti leiate siit kõik midagi sobivat, kus kaasa lüüa.

Aga pikema jututa hakkame asjaga pihta!

Meeliskleja kingikott

hellitus

 

Meeliskleja kingikotis sisalduvad järgmised ülimõnusad asjad:

 • Kõrvarõngad Noiri Salalaekast – tutvu Noiri imekaunite ehetega tema Facebooki-lehel!
 • Raamatud “Meestest, lihtsalt” ja “Naistest, lihtsalt” kirjastuselt Petrone Print – (ja autoritelt mina ja Epp Petrone;)
 • 15€ väärtuses ehteid Siljalt – mine ja imetle Silja nokitsetud fabuloosseid ehteid tema blogist Silja Käsitöö.
 • Ja last but not least on mu lemmiksalong Indigo Studio välja pannud mõnusalt mentoolise värskendava “Inebrya Ice Cream Refreshing Shampoo”, milles sisalduv mentool stimuleerib juuksekasvu muide ka:)

Loosimises osalemiseks kirjuta siia kommentaaridesse, et soovid võita Meeliskleja kingikotti ja mine laigi Noiri Salalaeka, Petrone Printi ja Indigo Studio Facebooki lehekülgi, mida ma siin ülal loetelus linkisin. Paha ei tee ka, kui sa seda pilti, mille Dakiblogi Facebooki lehele panen, ka jagaksid. (Sest minu Facebooki lehte sa ju juba laigid, ma ei pea ju eraldi mainima, et seda peaks ka ikka loosis osalemiseks tegema – kui sul on FB konto, muidugi:)

Lisaks kirjuta kommentaari, milline on sinu guilty pleasure – kuidas sina kõige meelsamini meeliskled?

Raamatusõbra kingikott

raamatusõberRaamatusõbra kingikoti on eksklusiivselt välja pannud Petrone Print ning selles on viis ääretult köitvat reisiromaani:

 • Vladimir Wiedemanni “Püha Kaljukitse radadel” on raamat, millega koos saab lugeja seigelda 70ndate hipidega koos läbi Kesk-Aasia. Tuleb tunnistada, et mul on endal veel raamat lugemata, aga tutvustus tundub paljutõotav!
 • Anna-Maria Penu “Kes kardab Aafrikat?” on mul täitsa loetud ja nautisin Penu sulelendu väga. Raamatus reisime kaasa Ugandasse, seikleme mööda pimedaid kõrvaltänavaid ja mööda veidraid ajalehetoimetusi, kõige selle juures aga saame lisaks lugemiselamusele ka piisavalt mõtteainet tänapäeva maailma ja selle toimimise kohta.
 • Justin Petrone “Montréali deemonid” on mul hetkel käsil, nii et kui see läbi saab, kirjutan kindlasti ka pikemalt, aga tegu on väga Palahniuk-iliku teosega, see on raske, vaevatud, eksinud mehe jutustus, kust ei puudu õnneks ka helgemad momendid… Aga deemonid on siiski peamised.
 • Anna Grau “Võõramaalane” on mul mingil veidral põhjusel senini lugemata. Miks küll, kui tutvustus kõlab midagi, mis mulle absoluutselt suurepäraselt sobiks? Kummardus Londonile, kummardus Prantsusmaale, ühe tüdruku kujunemise lugu… Kõlab kütkestavalt!
 • Berit Renseri ja Terje Toomistu “Seitse maailma” on mul aga loetud, muidugi! Uimastav reis läbi džungli, vahelduseks reisid spirituaalses ilmas, kohati on raske aru saada, mis on päris, mis mitte… Avantüristid ehk Berit ja Terje on paberisse raiunud ühe oma paljudest-paljudest reisidest ning nad on teinud seda mänguliselt ja ääretult nauditavalt.

Et võita endale Raamatusõbra kingikott, toimi järgmiselt: kõigepealt mine ja laigi Petrone Printi Facebooki lehekülge, siis tule ja kirjuta siia kommentaaridesse, et tahad võita endale Raamatusõbra kingikotti ning lisa juurde, milline oli su viimane mõnusaim raamatuelamus!

Beebiemme kingikott

beebiemmeEi ole me unustanud ka beebiemmesid, sest minagi ju olin kunagi emmeblogija, viimasel ajal küll üsna palju vähem. Seega palusin appi Mallu, kellega koos me selle paki kokku panime. Beebiemme kingipakis sisaldub:

Kuidas võita? Kõigepealt mine ja laigi (nagu ikka:) Petrone Printi FB lehekülge, seejärel MinuMinu.ee FB lehekülge ja lõpuks ka Kurepesa lehte (lingid on kõik siin üleval nimekirjas olemas). Siis tule ja kirjuta siia kommentaariks, et soovid saada endale Beebiemme kingikotikest ja kirjuta, mis on sinu jaoks emaks olemise juures hetkel kõige suurem rõõm.

Seikleja kingikott

seiklejaSeikleja kingikott võib esiti tunduda natuke tühjana, aga… hoidkem omad hobused, sest selles sisaldub:

 • Juba Raamatusõbra kingipakist tuttav Vladimir Wiedemanni “Püha kaljukitse radadel”, mis peaks iga seiklejahinge südame põksuma panema, ja…
 • …koostöös Kingitus.ee-ga fantastiliselt adrenaliinirohke paraplaanilend! Lendamist juhendab kogenud piloot-instruktor, seega jääb sul üle vaid kaasa haarata kaamera ning mööda taevalaotust hõljuda!

Kuidas osaleda? Nagu ikka! Kõigepealt laik Petrone Printi FB lehel ja siis laik Kingitus.ee Facebooki lehel. Ja siis tule kirjuta mulle siia kommentaaridesse, et just sina sooviksid võita endale Seikleja kingikotti ja räägi lühidalt (või pikemalt:) oma viimasest eriti ägedast seiklusest!

Muide, sa võid osaleda ka kõigi või siis ühe, kahe, kolme erineva kingikoti loosimises, kuid jäta siis palun erinevad kommentaarid, mitte ära kirjuta ühte kokku, et sa tahaks kõike! Ja kohe! (Sest mina vist küll kirjutaks – sest ma tahaks ise ka siit kõike! Ja kohe! Mis siis, et mul osad raamatud juba näiteks olemas on! Ikka tahan!)

Ja muidugi ära siis unusta, et minu Facebook igatseb ka laike – no nii sünnipäeva puhul ju võib:) Kui tahad sõpradele minu vahvast kingiloosist teada anda, siis minegi just Dakiblogi FB-sse, kuhu ma kõik need eri kingikotiplakatid kenasti üles riputan koos täpsete juhistega, kuidas osaleda. Aga sheerimine kohustuslik absoluutselt pole:)

Auhinnad loosin välja nädala aja pärast, 5. märtsil. Miks just siis? Aga miks ka mitte!

Niisiis, tuld!

Ja veelkord – aitäh teile, armsad sõbrad. Ilma teieta poleks ma ilmselt nii kaua küll kogu selle blogivärgiga jännata jaksanud.

PALJU ÕNNE, DAKIBLOGI!

 

 

125 thoughts on “Dakiblogi 10! SUUR KINGILOOS!

 1. Kadri

  Mina sooviks raamatusõbra kingikotti. Muidu ei võta ma kunagi loosidest osa, kuna õnn minu õuele tavaliselt ei tule, kuid täna, nähes seda suurepärast kingikotti, ma lausa pidin proovima. Ehk seekord õnnestub. Selles kingikotis on raamatud just minu maitsele- igasugused reisikirjad ja raamatud erinevatest maadest on minu raamaturiiulil lausa kohustuslikud. Minu viimane mõnus öökapiraamat oligi Urmas Väljaotsa “Minu Pariis”, mille lugemise järel hakkasin lennupileteid vaatama. Reisikirjad lihtsalt tekitavad niisuure isu (ja samas ka leevendavad seda, kui ei ole võimalust ise reisile minna) ja kui sinna on veel huvitav lugu sisse põimitud, siis seda parem on 🙂

 2. Preilimopsu

  Tere ,Mina sooviksin meeliskleja kingikotti. Otsustasin et proovin ühe korra õnne .Varem sellised asjad minu uksele pole koputanud kuid ma ei anna alla .
  Ja minu selline pahe on võibolla see et ma armastan teiste inimeste vanne kasutada kuna mul oma korteris sellist võimalust ei ole ,siis aegajalt kui külas käin ,uurin umbes ,et kas võin oma keha likku panna mõneks tunniks .Ja üks selline salajane kirg on veel see et iga kord kui mahedat armastusfilmi vaatan siis minu juures peab olema mu mees ,kes mulle mõnusat põsemassaazi teeb ,kui seda ei ole,siis tunnen et filmi vaatamine pole üldse nii lõbus kui peaks :O

 3. Merlyn

  Soovin Meeliskleja kingikotti. Mõnus meelisklemine on üks hea Spa külastus koos erinevate saunade ja basseinidega. Hiljem mõni hea toit + vein +kaaslane muidugi:) Oma mees näiteks:)

 4. Jana

  Beebiemme kingikotti sooviksin kindlasti saada 😉 Emaksolemise juures on tohutult palju muretsemist, nii palju, et ei kujutanud kunagi ette et seda nii palju saab olema. Muretsed, et lapsed oleksid terved, et nad oleksid rõõmsad ja hoitud, et nad tunneks ennast hästi ja neil oleks piisavalt aega, et olla laps ja teha lapsikusi. Ja kui iga päev püüad mitte muretseda ja teha nii, et su lastel oleks lihtsalt tore olla koos sinuga, see ongi suurim rõõm, vaatad nende moosiseid naerusuid, kuulad kilkeid ja naudid hilisõhtuseid kallistusi 🙂

 5. Jana

  Raamatusõbra kingikotti sooviks saada otse loomulikult 🙂 laste kõrvalt palju aega hetkel lugeda ei jäägi, õhtul, kui kõik lõpuks magavad, siis lihtsalt istuks niisamamagi. Aga ükskord algab aega…ja siis ma loen jälle hästi palju. Praegu on pooleli Stephen Hawking’i elulugu ja loodan, et see on nii hea kui arvan, et see olla võiks.

 6. Mari

  Palju õnne blogijuubeli puhul!

  Tahaksin hirmsasti raamatusõbra kingikotti. Viimane mõnusaim raamatuelamus oli Risto Isomäki “Sarasvati liiv”. “Mõnus” on temaatikat arvestades küll tegelikult vale sõna, aga hea lugemine oli tõesti.

 7. Gea

  Oi, ma sooviksin palun raamatusõbra kingikotti, sest mul pole ühtegi neist raamtutest ja ma olen ju raamatujunkie! Aga parim viimane lugemuselamus oli Born to Run: A Hidden Tribe, Superathletes, and the Greatest Race the World Has Never Seen, autor Christopher McDougall. Minu kaks armastust – ajakirjandus ja jooksmine – ühes raamatus. Ja just pärast selle lugemist sain esmakordselt ka ise joostes selle paljuräägitud lendamise tunde kätte.

 8. Gea

  Ja siis ma tahan muidugi seikleja kingikotti ka, sest ma olen tegelikult väga seiklushimuline, kuigi samas kohutavalt arg. Paraplaaniga lendamine oleks mulle tõsine eneseületus. Viimane seiklus… mul on praegu käsil suur seiklus, mis peaks septembris päädima poolmaratoni läbimisega 😀

 9. B

  Mina tahaksin võita raamatusõbra kingikotti, sest paraku on kõik need raamatud mul lugemata ja ise pooldan põhimõtet, et häid raamartuid ei saa kunagi liiga palju olla (välja arvatud kolides, siis on neid alati liiga palju :D). Minu praegune lugemiselamus on Charles Perraulti muinasjutud kogumikust “Haneema jutud” (Saabastega kass, Sinihabe, Tuhkatriinu, Punamütsike jne). Punamütsike lõpeb muidugi sellega, et hunt pistab nahka nii vanaema kui Punamütsikese ning loo lõpus on ka moraal, mida lahkelt teiega jagaksin: Paljud lapsed, eriti aga väikesed ilusad tüdrukud, toimivad valesti, kuulates kõiksugu inimesi, mistõttu pole ka ime, et nii mõnegi neist hunt alla neelab. Ma ütlen küll “hunt”, aga mõtlen hoopis neid “hunte”, kes hulguvad linnatänavail ja saadavad mahedat juttu puhudes tüdrukuid koduukseni. Teadke siis, tüdrukud, et need “hundid” on metsas elavatest huntidest palju hullemad.

 10. ereroheline

  Tahaks raamatusõbra kingitust, sest raamatuid ei ole kunagi liiga palju. 😛 Viimane suurim lugemiselamus (v.a. erialane kirjandus) oli Suur Gatsby. Sain viimaks aru, et miks seda klassikaks peetakse.

 11. Kadri

  Tere, mina oleksin väga sillas meeliskleja kingikotist..Mul on väga palju asju, mis on minu nö. quilty pleasure..Armastan süüa kõvasti šokolaadi ja samal ajal raamatuid lugeda, kui väljas on vihmane ilm. Lisaks mulle meeldib käia iluprotseduuridel. Mulle meeldib, kui keegi minuga tegeleb, mulle meeldib kohutavalt massaaž..Mulle meeldib kanda ekstravagantseid ehteid..See kõik minu jaoks ongi juba suuremal määral meelisklemine, mida ma lihtsalt jumaldan 😀 Tundub kuidagi sisutühi võib olla, aga samas, kuna ma juba muidu tegelen veidi tõsisemate eluprobleemidega töö näol, siis on meelisklemine ainus viis minu jaoks, kui ma saan ennast lõdvaks lasta ja veidi ebaolulisemaid elutahke täiel määral nautida 🙂

 12. ereroheline

  Seikleja kingikoti tahaks, sest.. sest.. Seiklused! Enda seiklustepagas on üpris väike, kui just mu parandamatud vajadus reisida selleks ei lähe. Mulle tihti meeldibki reaalselt suurtes linnades (soovitavalt siiski kaart koti põhjas) ära eksida ning siis päris elu ja oluga kohtuda. Ohtlik? Kindlasti. Meeldib? Väga.

 13. Kadi

  See on nüüd ametlikult esimene selletaoline loosimine, milles osalen, aga kui keegi pakub kingikotti raamatusõbrale, on väga raske vastu panna. Viimase aja parimaks lugemiselamuseks oli S. Oksaneni “Stalini lehmad”, mida soovitaksin kõigile, kes kannatanud toitumishäirete käes või keda see teema lihtsalt huvitab. Valusalt aus teos. Ja palju-palju õnne sinu blogile, Daki!

 14. Gerly

  Õnnesoovid ajaveebi ümmargusel sünnipäeval. 10 aastat on ikka pikk aeg! Minu värskeim ja kõige-kõigem lugemiselamus jääb läinud aastasse. H. Lee “Tappa laulurästast”. Lihtsalt võrratu! Sellest viimasest piisabki, minu meelest, ja kõik on öeldud. Kui fortuuna naeratab mulle, sooviksin kingikotist leida Raamatusõbra kingikoti sisu. 🙂 Aitäh. Kirjutamislusti ja -jaksu edaspidiseks!

 15. Maarja

  Tere Tore Daki, tahan võita Raamatusõbra kingikotti. Minu viimane mõnusaim raamatuelamus… Kalamälu nagu mul on, ei tule kohe ettegi. Hetkel on mu öökapil pooleli nii “Minu Alaska” kui ka “Rich dad, poor dad” Mõlemad on sellised mõnusad lugemispalad. Seiklushimuline nagu ma olen, “haaran” meeleldi kõiki Minu sarja raamatuid. Ütleme siis nii, et need ongi mu lemmikud. Haaravad kaasa, panevad elama ja loovad meeleolu:)

  Õnne ja armastust Sulle !

 16. Sigrit

  Hei. Sooviksin seikleja kingikotti . Eks elu ongi üks suur seiklus! Kuidas sa seda ka ei planeeriks, ikka juhtub et päris nii nagu sa oled soovinud see ei lähe. Väike seiklus aga kulub ära küll! 🙂

 17. Britta

  Mina olen Raamatusõbra kingikoti peal väljas, nii ahvatlev kompott raamatuid on seal 🙂 Kuna viimased pool aastat olen peamiselt “minu”-sarja raamatuid sisse ahminud, siis võiks nimetada viimase tõeliselt hea raamatu sealt sarjast – “Minu Narva” – soovitan igale (põlis)eestlasele!

 18. Maarja

  Ja kui nüüd päris aus olla, siis tahaks õnne proovida ka Seikleja kingikotiga. Hakkasin siis tõsisemalt mõtlema, milline oli mu möödunud aasta vingeim-pööraseim seiklus. Ja tead, mõtlesin välja, et terve see aasta oli üks paras seiklus mu jaoks. Aastanumber algas Austraalia seiluse keskpaigast, kuhu olime kahe sõbrannaga põrutanud. Elul on aga kole komme igasuguseid vigureid teele loopida, või öelgem siis nii, et Elu elab, ja nõnda leidsin end kevadel taas Ameerikast. Taas, sest olin seal elanud enne Austraaliat poolteist aastat. Suve tahtsin üle mitme aasta taas kodus veeta ja nii maandusin Eestisse. Sügisel sattus mu teele Kestev Seiklus nimega Armastus, mis on toonud mind vaheluva eduga tuulisele Taanimaale, kust ka antud hetkel oma mõtteid mõlgutan. Aasta 2013 oli tõeline seiklus mu jaoks. Nii välismaailma suhtes kui ka minus endas. Pisarad, naerud, vihad, rõõmud, kokkuvarisemised, uuesti ärkamised. Kõike oli rohkem kui küllalt. Mina ja minu elukestev seiklus.
  Ole tubli !

 19. Kätlin Tuisk

  Mu lemps oli see seikleja pakett, mida tahaks üliväga. Lemmik seiklus oli kolmepäevade jalgsimatk Tatra mägedes, millega kaasnesid nii naer kui pisarad, kui avastasime, et pool meie poolt planeeritavast rajast on ikka veel lume all ja üsna võimatuna läbitav – vaatamata sellele olime sunnitud kuru ületama, sest tsivilisatsioonini tagasi oli umbes 12 tunni tee, öö hakkas kohe kohe kätte jõudma ja külma oli ca -10 kraadi juures. Aga üle me kõik saime ja ellu jäime ka, nii et mälestus on vägev. Ja tuleval laupäeval ootab ees üks põnev ja sootuks teistsugune seiklus, kus on planeeritud lennuki juhtimine Eesti Lennuakadeemia lennusimulaatoris.

 20. Riina

  Soovin võita Meeliskleja kingikotti 🙂

  Minu guilty pleasure on kindlasti hea toit – no ei suuda mitte ei öelda sellele… 😀

 21. Maibritt

  Ma tahaks raamatusõbra kingikotti. Seetõttu, et viimased “meelispalad” on olnud teadustekstid ja inglise keele õpikud… Ausalt, tahaks midagi uut! Kaljukits olen ka 😉

 22. Marju

  Mulle meeldiks saada Raamatusõbra kingikoti rõõmsaks võitjaks.

  Viimane hea lugemine oli: ‘Ükskõik, mida mõtlete, mõelge vastupidi’. Raamati õhuke ja vähese jutuga, aga jutt on hea. Sain päris mitu nõksu, mida kavatsen edaspidi proovida.

 23. Janell

  Palju õnne!
  Mina sooviksin võita Raamatusõbra kingikotti.
  Viimane loetud elamusi pakkuv raamat oli “Minu Prantsusmaa”. Ma naudin lihtsalt ja mõnusalt kirjutatud raamatuid, kus kirjeldatud olustik on nii lummav ja tõepärane, et tundub nagu oleksin ise peategelane. Täpselt nii juhtus ka selle raamatuga.
  Tänu selle raamatu lugemisele nakatusin lisaks veel klassikalise kirjanduse pisikuga, mis tähendab, et hetkel loen Fitzgeraldi “Suur Gatsby’t” ja tunnen, et sellest saab minu uus lemmik.

 24. kertu

  Proovin ka õnne su kingiloosis ja sooviks saada raamatusõbra kingikoti omanikuks, sest raamatuid pole kunagi liiga palju. Viimasel ajal pole väga raamatuid lugeda jõudnud, aga alati kui ma kusagile raamaturiiuli ette satun, tuleb mulle meelde mu vanaema suured raamaturiiulid. Väikse lapsena, kui me perega vanaemal külas olime, võisime õega tunde ta raamaturiiulite ees istuda ja uurida erinevaid teoseid. Õnne juubilarile!

 25. Pingback: Üle pika aja blogimajandamise hoos » Tikri Päevaraamat

 26. Mari Kostjuk

  soovin Beebiemme kingikotikest,emmeks olemise suurimaks rõõmuks on et laps oleks terve,see on küige tähtsam 🙂

 27. Meelike

  Kui loosiga veab, siis soovin saada endale Beebiemme kingikotikest (teised paketid sisaldavad raamatuid, mis juba olemas ja loetud, seega osalen “teises” kategoorias). Ise ma emme pole, aga mul on just üks lemmiksugulane titeootel ja mina olen kingituste tegemisel alati hädas. Võidu korral oleks see mure lahendatud

 28. Ave

  Ma sooviks väga raamatusõbra kingikotti.
  Viimane tõeliselt nauditav lugemine oli “Minu Vietnam” – kuigi sinna lastega reisida küll enam ei taha 🙂

 29. Triin

  Tahaksin võita seikleja kingikotti. Minu viimane suurim seiklus oli, et elasin terve viimase sügise Hispaanias, Madridis. Ei olnud kunagi varem mõnest nädalast kauem välismaal veetnud, rääkimata siis elamisest, nii et see oli minu jaoks täielik pea ees vette hüppamine, kuid oli igal juhul seda väärt! Parimad mälestused kogu oma senisest elust.

 30. Triin

  Sooviksin raamatusõbra kingikotti. Minu viimane parim raamatuelamus oli “Minu Prantsusmaa”. See oli nii kaasahaaravalt ja mõnusalt kirjutatud, et oli raskusi raamatu kõrvale panemisega, enne kui läbi oli loetud. Selle läbilugemine tekitas endaski tahtmise Prantsusmaale pikemaks minna.

 31. Merge Lõugas

  Mina sooviks esmalt seikleja kinkekotti, kuna see adrenaliiniannus oleks just puudu, suuremaid seiklusi pole olnud ka, aga eks reisid on omaette seiklused

 32. Merge Lõugas

  teiseks sooviks ma Raamatusõbra kingikotti, kõik Petrone kirjastuse raamatu on väga head, aga kahjuks neid kõiki osta pole jõudnud, see oleks hea täiendus raamaturiiulile:) Raamatuelamustest oligi viimane Minu London, väga kihvt lugemismaterjal enne Londoni reisi:)

 33. Tiina

  Soovin beebiemme kinkekotti 🙂 emaks olemise juures meeldib see, et laps ei vaata mind imelikult, kui ma talle lollakaid nägusid teen, vaid naerab südamest. Kõige parem tunne, kui tead, et lapsega on hästi ja saad teda rõõmsaks teha 🙂

 34. Tiina

  Soovin ka meeliskleja kinkekotti. Kõige rohkem meeldib mulle ennast lemmikseriaali või filmi ajaks ekraani ette kerra tõmmata ja jäätist või midagi hääd nosida samal ajal.

 35. Kaidi

  Seikleja kingikotti, palun.
  Mu seiklused on jäänud liiga kaugele, et viimast mäletada 🙁
  Ehk see, kui ma rasedana otsustasin vett mitte karta ja igal võimalusel ujumas käisin? Või kui ma pisikesse basseini pommi hüppasin? 38 rasedusnädalal 7 km matkal käisin?
  Well- järgmised seiklused ootavad. Pärast võidetavat paketti 🙂 ootavad mind sukeldumine ja mootorratas (ja kindlasti veel üks langevarjuhüpe).

 36. Sirts

  Meeliskleja kingikoti võtaks küll:) Mulle meeldib mulle patuse naudinguna tumedat šokolaadi süüa ja… Ega 8 kuuse beebi kõrval palju naudisklemiseks aega ei jää…olgu või patune:)

 37. Sirts

  Raamatusõbra kingikotti sooviks juba sellepärast, et lugeda…et oleks põhjust lugeda midagi muud ka peale Mallu/Daki blogide, beebisaitide ja emmelehekülgede lihtsat RAAMATUT. Viimati lugesin (beebi)raamatut kui rase olin ja enne seda loomulikult “Lohetatoga tüdrukut”. Kui võidaksin, siis ühe raamatu kingiksin elukaaslasele, kel märtsis on sünnipäev.

 38. Sirts

  Beebiemme kotike kuluks ära mulle kui “noorele” emmele. Emaks olemise juures on kõige mõnusam just see naeratus millega poiss sind tervitab ärgates või kui ta oma pudikeeles sinuga vestleb või kui ta paipoisina ilusti magama jääb. Emmeks olemise juures on palju rõõme ja palju muresi… See on uskumatu kuidas laps õpetab sulle kannatust ja hellust ja hoolivust ja…. Laps teeb naisest parema inimese. Kahju, et mees ei saa kogeda midagi sellist…. Lapse ja ema vahel on suurim armastus ültse. Peale sünnitust ja esimesed beebiga kodus oldud kuud olin kindel, et ei ole midagi suuremat,paremat,üllamat ja võimsamat siin maailmas kui ema ning kõik emad maailmas väärivad mitte ainult päeva vaid lausa ausammast. Emas oma empaatia ja tasakaalu ja kannatlikkusega peaksid nö valitsema maailma siis oleks see palju rahumeelsem paik (viide Mallu sõja teemale).
  PS! Idee body disainiks-kirjutada bodydele väikseid “meeldetuletusi” a la “Vanaema, pese käed enne kui mind näpid” või “Ma ei ole pall, ära loobi mind” või “Ära patsuta mind, ma pole su koer”. Need on näited elust enesest kui olen väsinud kordamast elementaarseid asju:)

 39. Sirts

  Seileja kingikott oleks mu kallile elukaaslasele, sest mina kardan kõrgust meeletult…:) Ja tuleb eelkirjutajaga nõustuda, ei ole suurimat/sügavamat seiklust kui SÜNNITUS! Tehke järgi või makske kinni, nagu öeldakse:)

 40. Iryna Timuska

  Soovin saada endale Beebiemme kingikotikest. Emaks olemise juures hetkel kõige suurem rõõm on lapse naeratus! 🙂

 41. Merle

  Sooviksin saada endale Beebiemme kingikotikest ! Minu suurimakas rõõmuks on minu pisipoeg 🙂 Nii tore on näha tema kasvamist, arenemist . Igapäev õpib ta miskit uut ja huvitavat. Kuna ma sain noorelt emaks (19.a) siis olid omad hirmud, kuidas hakkama saan, kuidas midagi tegema pean, äkki teen haiget jm. Aga hirm läks üle ja järsku peale poja sünd tulid ka mingid super oskused. SuperEMME 😛 Meil on olnud palju ilusaid ja meeldejäävaid hetki. .kõige meeldejäävam oli siiski tema imeline sünd, mis oli väga kiire ja rõõmurohke. Et kõike seda ikka uuesti ja uuesti meelde tuletada, pean iga kuu kohta nö. päevikut ning kirjutasin ka sünniloo üles. Nii vahva on hiljem lugeda , mis kuna toimus :)Me armastame on Tupsununnut väga 🙂

 42. Marta

  Tahan võita Raamatusõbra kingikotti. Petrone Printi raamatud satuvad minu öökapile ikka ja jälle ning viimatine mõnus lugemine oligi Kersti Dennise “Minu Las Vegas”.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.