Dakiblogi 10! SUUR KINGILOOS!

Elu väljaspool mulli 125 Replies

Nagu lubatud, tähistame minu blogi sünnipäeva vääriliselt. Nimelt on mul teile, mu armsad sõbrad ja lugejad, kes te olete ikka läbi aastate minuga olnud, mulle kaasa elanud ja ka kõige halvematel hetkedel minu kõrvale jäänud, välja panna suisa neli kingikotti! Nii saavad loosimises osaleda igat masti lugejad, sest ma tean, et teid on erinäolisi ja eriilmelisi, loodetavasti leiate siit kõik midagi sobivat, kus kaasa lüüa.

Aga pikema jututa hakkame asjaga pihta!

Meeliskleja kingikott

hellitus

 

Meeliskleja kingikotis sisalduvad järgmised ülimõnusad asjad:

 • Kõrvarõngad Noiri Salalaekast – tutvu Noiri imekaunite ehetega tema Facebooki-lehel!
 • Raamatud “Meestest, lihtsalt” ja “Naistest, lihtsalt” kirjastuselt Petrone Print – (ja autoritelt mina ja Epp Petrone;)
 • 15€ väärtuses ehteid Siljalt – mine ja imetle Silja nokitsetud fabuloosseid ehteid tema blogist Silja Käsitöö.
 • Ja last but not least on mu lemmiksalong Indigo Studio välja pannud mõnusalt mentoolise värskendava “Inebrya Ice Cream Refreshing Shampoo”, milles sisalduv mentool stimuleerib juuksekasvu muide ka:)

Loosimises osalemiseks kirjuta siia kommentaaridesse, et soovid võita Meeliskleja kingikotti ja mine laigi Noiri Salalaeka, Petrone Printi ja Indigo Studio Facebooki lehekülgi, mida ma siin ülal loetelus linkisin. Paha ei tee ka, kui sa seda pilti, mille Dakiblogi Facebooki lehele panen, ka jagaksid. (Sest minu Facebooki lehte sa ju juba laigid, ma ei pea ju eraldi mainima, et seda peaks ka ikka loosis osalemiseks tegema – kui sul on FB konto, muidugi:)

Lisaks kirjuta kommentaari, milline on sinu guilty pleasure – kuidas sina kõige meelsamini meeliskled?

Raamatusõbra kingikott

raamatusõberRaamatusõbra kingikoti on eksklusiivselt välja pannud Petrone Print ning selles on viis ääretult köitvat reisiromaani:

 • Vladimir Wiedemanni “Püha Kaljukitse radadel” on raamat, millega koos saab lugeja seigelda 70ndate hipidega koos läbi Kesk-Aasia. Tuleb tunnistada, et mul on endal veel raamat lugemata, aga tutvustus tundub paljutõotav!
 • Anna-Maria Penu “Kes kardab Aafrikat?” on mul täitsa loetud ja nautisin Penu sulelendu väga. Raamatus reisime kaasa Ugandasse, seikleme mööda pimedaid kõrvaltänavaid ja mööda veidraid ajalehetoimetusi, kõige selle juures aga saame lisaks lugemiselamusele ka piisavalt mõtteainet tänapäeva maailma ja selle toimimise kohta.
 • Justin Petrone “Montréali deemonid” on mul hetkel käsil, nii et kui see läbi saab, kirjutan kindlasti ka pikemalt, aga tegu on väga Palahniuk-iliku teosega, see on raske, vaevatud, eksinud mehe jutustus, kust ei puudu õnneks ka helgemad momendid… Aga deemonid on siiski peamised.
 • Anna Grau “Võõramaalane” on mul mingil veidral põhjusel senini lugemata. Miks küll, kui tutvustus kõlab midagi, mis mulle absoluutselt suurepäraselt sobiks? Kummardus Londonile, kummardus Prantsusmaale, ühe tüdruku kujunemise lugu… Kõlab kütkestavalt!
 • Berit Renseri ja Terje Toomistu “Seitse maailma” on mul aga loetud, muidugi! Uimastav reis läbi džungli, vahelduseks reisid spirituaalses ilmas, kohati on raske aru saada, mis on päris, mis mitte… Avantüristid ehk Berit ja Terje on paberisse raiunud ühe oma paljudest-paljudest reisidest ning nad on teinud seda mänguliselt ja ääretult nauditavalt.

Et võita endale Raamatusõbra kingikott, toimi järgmiselt: kõigepealt mine ja laigi Petrone Printi Facebooki lehekülge, siis tule ja kirjuta siia kommentaaridesse, et tahad võita endale Raamatusõbra kingikotti ning lisa juurde, milline oli su viimane mõnusaim raamatuelamus!

Beebiemme kingikott

beebiemmeEi ole me unustanud ka beebiemmesid, sest minagi ju olin kunagi emmeblogija, viimasel ajal küll üsna palju vähem. Seega palusin appi Mallu, kellega koos me selle paki kokku panime. Beebiemme kingipakis sisaldub:

Kuidas võita? Kõigepealt mine ja laigi (nagu ikka:) Petrone Printi FB lehekülge, seejärel MinuMinu.ee FB lehekülge ja lõpuks ka Kurepesa lehte (lingid on kõik siin üleval nimekirjas olemas). Siis tule ja kirjuta siia kommentaariks, et soovid saada endale Beebiemme kingikotikest ja kirjuta, mis on sinu jaoks emaks olemise juures hetkel kõige suurem rõõm.

Seikleja kingikott

seiklejaSeikleja kingikott võib esiti tunduda natuke tühjana, aga… hoidkem omad hobused, sest selles sisaldub:

 • Juba Raamatusõbra kingipakist tuttav Vladimir Wiedemanni “Püha kaljukitse radadel”, mis peaks iga seiklejahinge südame põksuma panema, ja…
 • …koostöös Kingitus.ee-ga fantastiliselt adrenaliinirohke paraplaanilend! Lendamist juhendab kogenud piloot-instruktor, seega jääb sul üle vaid kaasa haarata kaamera ning mööda taevalaotust hõljuda!

Kuidas osaleda? Nagu ikka! Kõigepealt laik Petrone Printi FB lehel ja siis laik Kingitus.ee Facebooki lehel. Ja siis tule kirjuta mulle siia kommentaaridesse, et just sina sooviksid võita endale Seikleja kingikotti ja räägi lühidalt (või pikemalt:) oma viimasest eriti ägedast seiklusest!

Muide, sa võid osaleda ka kõigi või siis ühe, kahe, kolme erineva kingikoti loosimises, kuid jäta siis palun erinevad kommentaarid, mitte ära kirjuta ühte kokku, et sa tahaks kõike! Ja kohe! (Sest mina vist küll kirjutaks – sest ma tahaks ise ka siit kõike! Ja kohe! Mis siis, et mul osad raamatud juba näiteks olemas on! Ikka tahan!)

Ja muidugi ära siis unusta, et minu Facebook igatseb ka laike – no nii sünnipäeva puhul ju võib:) Kui tahad sõpradele minu vahvast kingiloosist teada anda, siis minegi just Dakiblogi FB-sse, kuhu ma kõik need eri kingikotiplakatid kenasti üles riputan koos täpsete juhistega, kuidas osaleda. Aga sheerimine kohustuslik absoluutselt pole:)

Auhinnad loosin välja nädala aja pärast, 5. märtsil. Miks just siis? Aga miks ka mitte!

Niisiis, tuld!

Ja veelkord – aitäh teile, armsad sõbrad. Ilma teieta poleks ma ilmselt nii kaua küll kogu selle blogivärgiga jännata jaksanud.

PALJU ÕNNE, DAKIBLOGI!

 

 

125 thoughts on “Dakiblogi 10! SUUR KINGILOOS!

 1. Karin

  Soovin saada endale Beebiemme kingikotikest 🙂
  Kõige suuremat rõõmu pakub ikka oma beebi uued omandatud oskused 🙂
  (p.s. need kõrvarõngad on ikka ülilahedad)

 2. Marju

  Seikleja kingikott tundub olevat väga muhe ja seda ma soovikski võita!
  Viimane mõnus seiklus oli ATV-sõit. Ise olin üleni porine, aga nägu oli päev otsa naerul. (=

 3. Liilia

  No parim on Raamatusõbra Kingikott, need raamatud senini kahjuks lugemata. Praegu käsil “Meie aasta Siberis” 😉

 4. Maris

  Mina sooviks omale Beebiemme kinkekotti 🙂 Emaks olemise kõige suurem rõõm on näha oma last õnnelikuna 🙂

 5. velli

  Seikleja kingikott.
  viimane seiklus…. lapse synd 🙂
  enne seda rasedana Tenerifel skuutris6it merel ja parascending mere kohal. l6purasedana Tyrgis jäi maasturitega mägedes käimata (ilmselgetel p6hjustel :))

 6. Birgit

  Mina sooviksin Beebiemme komplekti. Rõõm on vaadata oma last kasvamas…elan kaasa igale tema uuele õpitud tegevusele. (paar päeva tagasi õppisime kõhuli keerama). Rõõm on vaadata kui õnnelik ta on kui ta näeb ärgates oma kõrval emmet…see soe ja rõõmsameelne naeratus…see on lihtsalt kirjeldamatu 🙂

 7. Itsirc

  Palju palju õnne suure numbri täitumise puhul ja lennukat sulge järgmistesse aastatesse! Rohkelt rõõmu pakuks Meeliskleja kingikott. Mul on magamistoas kapi all peidus 4,5kg kommi, mis sünnipäevaks üks sõber ootamatult saatis. Ta muidugi vaeseke ei teadnud, et rannahooaeg on peagi käes ja ma mitu nädalat olen püüdnud tervislikult toituda 😀 Minu guilty pleasure- aga loomulikult shokolaad ja magusa tuhanded variatsioonid.

 8. K

  Tahaksin hirmsasti seda raamatute virna ehk raamatusõbra kingikotti 🙂
  Viimaseks lugemiseks osutus raamatupoe lühikesest inglise keelse kirjanduse riiulist Kate Mortoni “The Forgotten Garden”. Oli mõnus elamus küll!

 9. K

  Üle ega ümber ei saa ma ka seikleja kingikotist. No, kes ei tahaks paraplaaniga lennata 🙂
  Viimane tore seiklus oli näiteks ratsamatk.

 10. Kerttu

  Palju õnne! 🙂
  Mina sooviksin meeliskleja kingikotti. Minu guilty pleasure on ‘halb’ muusika ehk mida kõik vihkavad, seda ma kuulan 😀

 11. Hanna

  Palju Õnne 🙂
  Minu valik oleks Meeliskleja kingikott 🙂
  guilty pleasure oleks ilmselt ikka magusaga patustamine 😛

 12. Agnes

  Palju- palju õnne sünnipäeva puhul ! 🙂

  Soovin “Beebiemme” kingikotikest.

  Emaks olemise juures meeldib igapäevased uued avastused. 🙂

 13. Liana

  Seikleja kingikott.
  See pole küll nüüd teab mis seiklus, ent minu jaoks suur proovilepanek ja eneseületus, seiklus siiski: tegin endale paar kuud tagasi juhiloa(Soomes), veel pool aastat enne seda kindlat väites, et minust juhti ei saa. Et seiklus jätkuks, läksin ja soetasin endale samal päeval pärast edukat eksami sooritamist ka auto, et seiklus täiega edasi kestaks. 🙂

 14. Clara

  Mina sooviks raamatusõbra kingikotti, kuna olen selline raamatuhull kes on jäänud peale tööpäeva lõppu tööle, et raamat läbi lugeda (pidin ise autoga koju sõitma) ja üleüldse on mul kogu aeg raamat sõrmede vahel. Viimane raamatuelamus oli E.Tohvri e-armastus, selle kirjaniku raamatud on alati väga kaasahaaravad ja mõtlemapanevad.

 15. e.

  Minule meeldiks Raamatusõbra kingikott. Viimane lugemiselamus oli Andrei Hvostovi “Sillamäe passioon”. Sellega kogesin üle hulga aja hirmu, et raamat saab varsti otsa…

 16. Kristi

  Raamatusõbra kingikoti nimel. Enamuse ilukirjandusest, mis kätte olen võtnud, olen ka pooleli jätnud, kuid “Helleri hind” paelus kuni lõpuni. Isegi olin üllatunud ja väga rahul elluga.

 17. Siret

  Daki, mina sooviksin endale raamatusõbra kingikotti. Ei mäletagi, millal eestikeelset kirjandust sai pärast suvist välismaaletulekut loetud ja seega hindaksin ma kingitust väga. Viimane raamatuelamus oligi ilmselt hispaaniakeelne lasteraamat “Josefina”, mille nädalavahetusel sõbra riiulist unetul ööl haarasin. Tuleb tunnistada, et oli üllatavalt mõnus ja nostalgilne! Petrone Print on ka alati mõnusaid elamusi pakkunud.

 18. Pingback: Dakiblogi suure kingiloosi võitjad! | dakiblogi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.