Reklaam dakiblogis

Mida aeg edasi, seda rohkem olen ma oma blogisse hakanud suhtuma kui töösse – ma ei saa selle eest palka, aga teen seda kire, innu ja vastutustundega oma lugejate ees, mõeldes korralikult avaldamisele kuuluva läbi ja püüdes alati anda nii kvaliteetset sisu (sageli huumorikastmes) kui ka visuaalselt head elamust. Tegelikult ei tea ju keegi päris täpselt, milline üks professionaalne blogi peaks olema, aga ma arvan, et ma olen sellele väga lähedal:) Ma olen tänaseks läbi ja lõhki blogija, ammu juba leppinud, et jään igavesti blogi-Dakiks – seega, miks mitte olla siis see blogi-Daki teadlikult, lugejasõbralikult, meelt lahutades ja samas teinekord ka toeks olles. Ja paistab, et seda on vaja – mu lugejaskond on stabiilne ja pigem kasvav, aga kõige kindlamalt saan seda väita tänu lugejakirjadele, mida ma üsna tihti saan.

Nii et ma võin kindlalt öelda: ma teen seda, mida ma teen, sest ma armastan seda. Aga kui on vähemalt üks inimene, kellele on minu tekst korda läinud, abiks olnud – siis see ongi põhjus, miks ma ikka veel blogin, kirjutan, vahel ehk liig delikaatsetest asjadest räägin… Sest äkki on kuskil keegi, kellel on just seda sel hetkel vaja. (Ja vähemoluline pole ka see, et sageli on mul ENDAL ka vaja see tekst kirja panna, avaldada, kuulda teisi arvamusi… Dakiblogis on prevalveeriv sümbioos, ütleks.)

Igal juhul olen ma hakanud tõsisemalt võtma ideed oma blogi reklaamiga toetada (ja vastupidi), mõned sponsoreeritud postitused on juba ilmunud (alati eraldi märkega!) ning ootan huviga uusi põnevaid pakkumisi. Võib-olla just sina, kes sa seda praegu loed, tahaksid öelda midagi, mis läheb korda just dakiblogi lugejale?

Infoks lisan siia asjakohased screenshotid maikuu 2013 Dakiblogi Facebookilehe analüüsiosakonnast. Facebookis oli mul piltide tegemise hetkel suts üle 300 fänni, nii et tegu on pigem illustratiivse materjaliga, mis samas ilmselt peegeldab tõde paremini kui arvata oskaks (klikkides näeb pilte suuremalt).

 

 

 

Dakiblogi on internetti vallutanud aastast 2004. Kõrgaegadel oli mul päevas paar tuhat unikaalset külastust, praeguseks on küll lugejanumbrid langenud, kuid stabiilsed – nädalas tuleb kokku umbes 10 000 ja kuus 35 000-40 000 page view’d. Kokku on dakiblogil läbi aegade olnud kaks miljonit külastajat! Minu lugejad on armsad, toredad ja aktiivsed inimesed, kes oskavad vaadata elu läbi huumoriprisma, kuid ei häbene rääkida teinekord ka asjust, mis esiti ehk liig delikaatsed tunduvad. Minu lugejad on alati valmis sõbralikuks mõttevahetuseks, aga ma olen väga rõõmus, et saan olla kindel – dakiblogis ei õelutseta. Kui keegi ongi üritanud, siis on see eos lämmatatud.

Niisiis, armas sõber, kellel ehk metseenihing või mõnus sisetunne, mis ütleb, et sinu sõnum võiks just dakiblogi lugejani jõuda – võta minuga ühendust dagmarlamp ät gmail! Räägi, arutame, äkki teeme koostööd!

Sest seda võin ma küll kõhkluseta väita, et ma armastan oma lugejaid kanaema heldimusega – nad on toredad, targad, uudishimulikud, humoorikad… Aga mis peamine – nad HOOLIVAD.

Ja kas see polegi üks tähtsamaid asju inimeseks olemise juures…?

//

Minuga saab kontakti siit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.