Dakiblogi 10! SUUR KINGILOOS!

Elu väljaspool mulli 125 kommentaari

Nagu lubatud, tähistame minu blogi sünnipäeva vääriliselt. Nimelt on mul teile, mu armsad sõbrad ja lugejad, kes te olete ikka läbi aastate minuga olnud, mulle kaasa elanud ja ka kõige halvematel hetkedel minu kõrvale jäänud, välja panna suisa neli kingikotti! Nii saavad loosimises osaleda igat masti lugejad, sest ma tean, et teid on erinäolisi ja eriilmelisi, loodetavasti leiate siit kõik midagi sobivat, kus kaasa lüüa.

Aga pikema jututa hakkame asjaga pihta!

Meeliskleja kingikott

hellitus

 

Meeliskleja kingikotis sisalduvad järgmised ülimõnusad asjad:

 • Kõrvarõngad Noiri Salalaekast – tutvu Noiri imekaunite ehetega tema Facebooki-lehel!
 • Raamatud “Meestest, lihtsalt” ja “Naistest, lihtsalt” kirjastuselt Petrone Print – (ja autoritelt mina ja Epp Petrone;)
 • 15€ väärtuses ehteid Siljalt – mine ja imetle Silja nokitsetud fabuloosseid ehteid tema blogist Silja Käsitöö.
 • Ja last but not least on mu lemmiksalong Indigo Studio välja pannud mõnusalt mentoolise värskendava “Inebrya Ice Cream Refreshing Shampoo”, milles sisalduv mentool stimuleerib juuksekasvu muide ka:)

Loosimises osalemiseks kirjuta siia kommentaaridesse, et soovid võita Meeliskleja kingikotti ja mine laigi Noiri Salalaeka, Petrone Printi ja Indigo Studio Facebooki lehekülgi, mida ma siin ülal loetelus linkisin. Paha ei tee ka, kui sa seda pilti, mille Dakiblogi Facebooki lehele panen, ka jagaksid. (Sest minu Facebooki lehte sa ju juba laigid, ma ei pea ju eraldi mainima, et seda peaks ka ikka loosis osalemiseks tegema – kui sul on FB konto, muidugi:)

Lisaks kirjuta kommentaari, milline on sinu guilty pleasure – kuidas sina kõige meelsamini meeliskled?

Raamatusõbra kingikott

raamatusõberRaamatusõbra kingikoti on eksklusiivselt välja pannud Petrone Print ning selles on viis ääretult köitvat reisiromaani:

 • Vladimir Wiedemanni “Püha Kaljukitse radadel” on raamat, millega koos saab lugeja seigelda 70ndate hipidega koos läbi Kesk-Aasia. Tuleb tunnistada, et mul on endal veel raamat lugemata, aga tutvustus tundub paljutõotav!
 • Anna-Maria Penu “Kes kardab Aafrikat?” on mul täitsa loetud ja nautisin Penu sulelendu väga. Raamatus reisime kaasa Ugandasse, seikleme mööda pimedaid kõrvaltänavaid ja mööda veidraid ajalehetoimetusi, kõige selle juures aga saame lisaks lugemiselamusele ka piisavalt mõtteainet tänapäeva maailma ja selle toimimise kohta.
 • Justin Petrone “Montréali deemonid” on mul hetkel käsil, nii et kui see läbi saab, kirjutan kindlasti ka pikemalt, aga tegu on väga Palahniuk-iliku teosega, see on raske, vaevatud, eksinud mehe jutustus, kust ei puudu õnneks ka helgemad momendid… Aga deemonid on siiski peamised.
 • Anna Grau “Võõramaalane” on mul mingil veidral põhjusel senini lugemata. Miks küll, kui tutvustus kõlab midagi, mis mulle absoluutselt suurepäraselt sobiks? Kummardus Londonile, kummardus Prantsusmaale, ühe tüdruku kujunemise lugu… Kõlab kütkestavalt!
 • Berit Renseri ja Terje Toomistu “Seitse maailma” on mul aga loetud, muidugi! Uimastav reis läbi džungli, vahelduseks reisid spirituaalses ilmas, kohati on raske aru saada, mis on päris, mis mitte… Avantüristid ehk Berit ja Terje on paberisse raiunud ühe oma paljudest-paljudest reisidest ning nad on teinud seda mänguliselt ja ääretult nauditavalt.

Et võita endale Raamatusõbra kingikott, toimi järgmiselt: kõigepealt mine ja laigi Petrone Printi Facebooki lehekülge, siis tule ja kirjuta siia kommentaaridesse, et tahad võita endale Raamatusõbra kingikotti ning lisa juurde, milline oli su viimane mõnusaim raamatuelamus!

Beebiemme kingikott

beebiemmeEi ole me unustanud ka beebiemmesid, sest minagi ju olin kunagi emmeblogija, viimasel ajal küll üsna palju vähem. Seega palusin appi Mallu, kellega koos me selle paki kokku panime. Beebiemme kingipakis sisaldub:

Kuidas võita? Kõigepealt mine ja laigi (nagu ikka:) Petrone Printi FB lehekülge, seejärel MinuMinu.ee FB lehekülge ja lõpuks ka Kurepesa lehte (lingid on kõik siin üleval nimekirjas olemas). Siis tule ja kirjuta siia kommentaariks, et soovid saada endale Beebiemme kingikotikest ja kirjuta, mis on sinu jaoks emaks olemise juures hetkel kõige suurem rõõm.

Seikleja kingikott

seiklejaSeikleja kingikott võib esiti tunduda natuke tühjana, aga… hoidkem omad hobused, sest selles sisaldub:

 • Juba Raamatusõbra kingipakist tuttav Vladimir Wiedemanni “Püha kaljukitse radadel”, mis peaks iga seiklejahinge südame põksuma panema, ja…
 • …koostöös Kingitus.ee-ga fantastiliselt adrenaliinirohke paraplaanilend! Lendamist juhendab kogenud piloot-instruktor, seega jääb sul üle vaid kaasa haarata kaamera ning mööda taevalaotust hõljuda!

Kuidas osaleda? Nagu ikka! Kõigepealt laik Petrone Printi FB lehel ja siis laik Kingitus.ee Facebooki lehel. Ja siis tule kirjuta mulle siia kommentaaridesse, et just sina sooviksid võita endale Seikleja kingikotti ja räägi lühidalt (või pikemalt:) oma viimasest eriti ägedast seiklusest!

Muide, sa võid osaleda ka kõigi või siis ühe, kahe, kolme erineva kingikoti loosimises, kuid jäta siis palun erinevad kommentaarid, mitte ära kirjuta ühte kokku, et sa tahaks kõike! Ja kohe! (Sest mina vist küll kirjutaks – sest ma tahaks ise ka siit kõike! Ja kohe! Mis siis, et mul osad raamatud juba näiteks olemas on! Ikka tahan!)

Ja muidugi ära siis unusta, et minu Facebook igatseb ka laike – no nii sünnipäeva puhul ju võib:) Kui tahad sõpradele minu vahvast kingiloosist teada anda, siis minegi just Dakiblogi FB-sse, kuhu ma kõik need eri kingikotiplakatid kenasti üles riputan koos täpsete juhistega, kuidas osaleda. Aga sheerimine kohustuslik absoluutselt pole:)

Auhinnad loosin välja nädala aja pärast, 5. märtsil. Miks just siis? Aga miks ka mitte!

Niisiis, tuld!

Ja veelkord – aitäh teile, armsad sõbrad. Ilma teieta poleks ma ilmselt nii kaua küll kogu selle blogivärgiga jännata jaksanud.

PALJU ÕNNE, DAKIBLOGI!

 

 

125 thoughts on “Dakiblogi 10! SUUR KINGILOOS!

 1. Hedvig

  Tere. Mina tahaksin seikleja kingikotti. Kuivõrd mul on kaheaastane poeg, siis ausalt öeldes ma isegi ei mäleta, millal minu elus midagi põnevat viimati toimus. Oleks tore midagi uut proovida!

 2. ereroheline

  Meeliskleja kingikott, sest see tundub lihtsalt nii hea ja ilusana! Minu salajane pahe on mõnikord õhtuti kommidega voodisse ronida ning lääget armastusfilmi vaadata.

 3. Krissu

  Hei,
  igatsen võita raamatusõbra kingiloosi ^^
  minu viimane hea raamatuelamus oli Dan Boothi ‘Master Photographers’, kus on paeluvad intervjuud oma ala tippudega, ei tahtnudki käest panna.. ja üldse ei raatsi raamatukokku tagasi viia 🙂

  Aitäh, et oled, Daki!
  Palju õnnesid!! 🙂

 4. lert

  Tahaks hirrrrmsasti Seikleja kingikotti.
  Minu viimane seiklus seisnes selles, kui ma üleeile endale kogemata kiivit silma pritsisin ning pool päeva kissis silmaga ringi käisin… ja see ei olnud eriliselt lustakas seiklus ning paremat sugugi ei meenu kah.. ehk see näitab, kui väga üht paraplaanilendu mu hingel tarvis oleks (suurest soovist tingituna ka “r-ide” rohkus esimeses lauses)

 5. Ilona

  sooviksin võita endale Seikleja kingikotti.
  Minu viimane seiklus mis mulle palju elamusi ja uusi kogemusi pakkus oli osavõtt nupp tööle projekti raames olnud laagrist ja koolitustest kuna sain enda kohta väga palju teada,sain palju lahedaid tuttavaid ja palju uusi kogemusi(jagatud jne kaa)

 6. Zippy

  Mina sooviksin eelkõige raamatusõbra kingikotti. Viimane mõnus lugemine oli Stephen Kingi Tumeda Torni seeria, minu lemmik tema teostest.

 7. Zippy

  Ja seikleja kingikotist ei ütleks ka ära 🙂 Viimane eredamalt meeles olev seiklus oligi kusjuures paragliding! Ja ühes maailma parimas paraglidingu kohas Türgis 2000 meetri kõrguselt, oli ikka võimas kogemus ka. Kui selle kingikoti võidaksin, siis raamatut loeksin ise, aga seikluse kingiksin peikale, sest talle ka raudselt meeldiks see kogemus.

 8. terje

  Beebiemme nagu ma olen, siis sooviksingi beebiemme kingikotti. minu arust õige suurem rõõm emaks olemisel on see, kui mu laps ärkab naerusuisena ja naeratab mulle.

 9. Kadri

  Heihei :). Soovin võita raamatusõbra kingikotti 😉 Viimane eriti mõnus lugemine oli trigloogia “50 varjundit” 😉

 10. Sille

  Mina sooviks endale raamatusõbra kingikotti 🙂
  Viimane hea lugemiselamus oli Johni Greeni “Süü on tähtedel”.
  Ja muidugi palju õnne!

 11. kadi nurs

  Mina sooviksin beebiemmede kingikotti :). Kõige rohkem meeldib äegata lapse lalina ja naeru peale. See teeb iga hommik tuju rõõmsaks ja südame soojaks 🙂

 12. Riin

  Palju õnne 😉
  Soovin võita titemamma kingikotti! Endal mul kõige armsam ühe aastane Roosi ja on tulemas lisa;))))

 13. kaie

  Beebiemme kingikotikest. olen uhke kolme lapse ema 🙂 ja sooviks väga oma viimasele väiksele midagi armast:)

 14. Helina

  Mida sooviks võita beebiemme kingikotti.
  Ühte suurimat rõõmu on raske välja tuua. Hetkel suurim rõõm on vaadata kui hästi saavad läbi minu väike beebi ja ta suurem õde-vend ja nende ühised mängud ning teod. Mis võiks olla ühele emale veel suurem rõõm kui see, et tema lapsed hoiavad ja armastavad üksteist.
  Muidugi hetkeks trumpaks selle rõõmu üle see, kui meie beebi, kes on piisavalt vana selleks, magaks terve öö jutti, või siis kasvõi 2 tundi jutti 😀

 15. Merily

  Soovin beebiemme kingikotti.

  Kõige suurem rõõm emaks olemise juures? See väikene inimene muidugi. See uhke tunne, kui ta midagi uut ära õpib. Suur armastus, kallistused, naeratused… See teadmine, et ma olen kõikvõimas, ma tegin enda sees valmis terve lapse (peaaegu kaks, teine pole päris valmis).

 16. Leena

  Soovin saada endale Beebiemme kingikotikest 🙂 Ei ole ühte ja kõige suuremat õnne – igas päevas on midagi armsat ja õnne-naeratust toov. Vartsi on tulemas lisa, niiet topelt õnn 😀

 17. Kadri

  soovin beebiemme kinkekotti!
  Mul on pisike poja, kes ärkab naeratusega, isegi tema väike jorin on nunnu! Olen õnnelik, sest ootasin seda väikest poissi ikka väga palju aastaid!

 18. kaidi

  soovikisn väga beebiemme kingikotti, on just puudu need imearmsad asjad. Emaks olemise juures on kõik kõige parem, seda ei saa sõnadesse panna, kui imeline on see väike armas olevus ja kui õnnelik ma tema pärast olen, kui ta naerab, jutustab mulle. Emaks olemise juures on kõige parem, see et ma oman sellist väikest olevust, kes mind jäägitult armastab ja keda mina veel rohkem armastan.

 19. Liis

  Raamatusõbra kingikotti, palun.
  Lugemiselamus hetkel käib ja selleks on raamat sellest, kuidas internet meid lolliks teeb. Oma näide toetab loetut! 😛

 20. Liisa

  Sooviks võita beebiemme kinkekotti . Emmeks olemise juures pakub minule kõige rohkem rõõmu see, kuidas ma näen oma last järjest uusi oskusi omandamas .. ta on mul küll alles 5 kuuseks saamas , aga iga päevaga muutub ta aina asjalikumaks.

 21. Mari-Liisa

  Dakiblogile palju õnne!

  Mina soovin raamatusõbra kingikotti, raamatud on lihtsalt nii ägedad. Viimane raamatuelamus oli Khaled Hosseini “Ja mägedelt kajas vastu”.

 22. Kätlin

  Sooviksin seikleja kingikotti!
  Miks? Sest ma olen seikleja ja hulljulge katsetaja. Viimane kõige eredam “seiklus” oli suvi ehitusel. Jah, mina tol hetkel 19-aastane noor naine käisin ühe suve ehitusel tööl koos 30 mehega. Esimene päev oli see kõige naljakam. Esiteks saabus platsile naine, tunked seljas ja puur käes. Kohe kui mõõtmised tehtud hakkasime betooni sisse auke puurima, et sinna hiljem metall-jalad kinnitada. Just sel hetkel kui ma olin omadega armatuuri vastu sõtta astunud, tuli mu juurde mees ja küsis et kas ma töötan siin? Ah ei, ma siin niisama lõhun teie betooni. 😀 Hiljem tuli välja et too mees oli objekti omanik. Meeldiv esmakohtumine.
  Eks terve suvi toimus objektil midagi lõbusat. Iga päev juhtus midagi ägedat ning suve lõpuks olin ma juba täisväärtuslik ehitusmees/naine. See oli suvi mida meenutada.
  Eelmisel suvel käisin ma ühes suurfirmas praktikal, kus mu põhiliseks ülesandeks oli iga päev eesti eri otstesse sõita ja suuri tööstusroboteid parandada. Jällegi kontoris olles oli minu korruse osas mina, üks vanem vene naine ja 30 meest. 😀 Ja nüüd töötan elektrooniku/laborandina. Katsetame igast asju mis mõttesse tulevad, millega vahel korke välja lööme. 😀 Aga meil on lõbus.
  Minu jaoks seiklemine ei tähenda maailmale ringi peale tegemist, vaid uute ja huvitavate asjade katsetamist. Ma olen küll ja küll välismaal reisinud ja päikese käes lebanud kuskil troopilisel saarel. Ent tõeline seiklus on iseenda avastamine. 🙂

 23. Marleen

  Hei,
  Mina sooviks Beebiemme kingikott, sest minu beebi hakkab varsti roomama ja seda autot oleks tal väga lõbus taga ajada. 🙂

 24. Marge

  Hei,
  sooviksin raamatusõbra kingikotti!
  Viimane lugemiselamus on Jules Verne “Saladuslik saar”, juba mitmendat korda 🙂

 25. Krt

  Palju õnne!
  Sooviks võita meeliskleja kingikotti, see shampoon tundub eriti mõnus.
  Ja süüdi olen selles, et võin üksi mõnuledes terve topsi Ben&Jerryse jäätist korraga nahka panna 🙂

 26. Marleen

  Sooviks Beebiemme kingikotti, sest laps on minu suurim rõõm. Ükskõik mis nägusid ja nalju ma teen, tema naerab. Ta ei ole kunagi solvunud mu peale, kui magama peab minema vastu tahtmist. Ta õpib uusi asju üleöö ja see on lihtsalt uskumatu. 🙂

 27. Katrin

  Sooviksin võita Meeliskleja kingikotti 🙂
  Kuidas mina kõige meelsamini meelisklen? Hmmmm…. Mulle nt meeldib minna voodisse, visata ennast risti üle selle ja ristsõnu lahendada ja sinna juurde nautida šokolaadi või šokolaadi komme 🙂 See on selline minu aeg ja minu tegevus, mille ajal mees nt telekast mõnda oma saadet vaatab.

 28. Kairi Palmiste

  Tere. Mina sooviks Beebiemme kingikotti .Olen 4lapse õnnelik emme ja pisipojale meeldiks see auto väga.

 29. Lii Raidma

  Mina sooviksin ka seda beebiemme kingikotti , minujaoks on kõigelahedam see kui laps sulle otsa vaatab ja südamest naerab ja siis veel puristab oma suuga . Ja üldse nagu õeldakse et magav laps on armas laps ,. Kõigeparem emaduse juures ongi see et sa saad näda seda imet , sündimist ja neid kasvuetappe ja mõelda et oled ise ka selle kõikk kunagi läbi teinud 🙂

 30. velli

  Beebiemme kingikott. Suurim rõõm. … kauaoodatud ja -soovitud pisipoja. Tema heatujuline ärkamine ja armas keerubinägu (selline kaval ja nunnu ilme :))

 31. Marleen

  Sooviks Meeliskleja kingikotti, oleks hädasti vaja head šampooni ja raamatud tunduvad huvitavad. Minu quilty pleasure on tass kuuma kohvi, vinkusaiakesed ja film, mis Mulle meeldib ning laps oleks issiga vanaema juures paar tundi. 🙂

 32. Sirts

  Soovin beebiemme kingikotti 🙂 Suurim rõõm hetkel on lapse esimesed naeratused ja see et öösel enam last gaasid ei kiusa!

 33. Julia

  Tere,kõik tingimused täidetud ja sooviks väga beebiemme kingikotti.
  Minul on kodus kolm last, 4a,3a ja 9 kuune.Rõõm on suur kui näed nende edusamme ja näed kuidas nad arenevad ja püüavad.Kõige suurem rõõm hetkel on see kui näed kui väga sinust lapsed hoolivad ja sind austavad.Kui nad igati püüavad sinu jaoks ja aitavad.Kõige vanem tütar on üks tõeline ingel vahest kui nii raske on siis ta tuleb pühib põskedelt pisarad ja kallistab ja ütleb ära nuta emme kõik saab korda.Paneb imestama kui palju suudava väikesed lapsed.See ongi kõige suurem rõõm,see kui väga nad mind armastavad, hoiavad, hindavad ja austavad ja kui väga nad püüavad!See tekitab tunde,et olen kasvatanud neid õigest ja,et olen hea ema.

 34. mammu

  Mina sooviks väga raamatusõbra kingikotti. Praegune suurepärane raamat, mida loen on Alan Adojaani “On nagu pole”.
  Soovitan kõigile 🙂

 35. Ethel

  Tahaksin osaleda Raamatusõbra kingikoti loosis.
  Viimane lugemiskogemus oli Susan Luitsalu “Küsimused kõikidele vastustele”. Mulle see raamat väga meeldis ja julgen teistele ka kindlasti soovitada.

  Palju õnne Daki ja jaksu blogi edasi pidamisel! 🙂

 36. Karinka

  Soovin saada endale Beebiemme kingikotikest. Minu jaoks on emaks olemise juures kõige suurem rõõm see kui laps minu naljade ja nägude peale siiralt ja kõva häälega naerab. See teeb päeva kohe nii heaks.

 37. Marit

  Soovin saada endale Beebiemme kingikotikest. 🙂
  kõige suurem rõõm on see kus väikemeees magab, 😀 õppis käputamise ära ja kõik jalatsid tuleb üle lakkuda, lillepotist muld välja võtta. Pole enam rahulikku hetke, 🙂

 38. Carita

  Sooviksin beebiemme kingikotti.
  Kõige suurem rõõm on näha, kuidas laps iga päevaga midagi uut õpib ja mind sellega üllatab. Suur rõõm on ka tema rõõmsameelsus, mis endal ka tuju heaks teeb (isegi, kui seljataga magamata öö). Mõnus on hommikuti veel voodis vedeleda, kui teine kõrval laliseb 🙂

 39. Pisike Pätu

  Ülemõistuse tahaks seikleja kingikotti. Plaanisin just edale 22. aasta sünnaks seda paraplaani lendu kinkida

 40. Kristiina

  Mulle meeldiks raamatusõbra kingikott, sest oh üllatust, seal leidub minu jaoks head lugemist. Viimane meeldiv lugemine oli George R. R. Martin “Vareste pidusöök” II.

 41. Maris

  Raamatusõbra kingikott teeks palju rõõmu ja pakuks mõnusat ajaveetmist. Viimane lugemiselamus oli “Minu Tokyo”

 42. Helerin

  Sooviks raamatusõbra kingikotti, raamatuid pole kunagi liiga palju ju 🙂 Viimaste lugemiselamuste seast tulevad just Petrone Prindi teosed meelde- Ester Laansalu “Minu Kreeka”, Eia Uus “Minu Prantsusmaa” ja Epp Petrone “Minu Ameerika 3”. Võrdlemisi hiljuti sai loetud ka Kate Mortoni “Uustatud aed 1-2”, mis on ääretult hästi kirjutatud ja tohutult kurb.

 43. Helerin

  Soovin beebiemme kingikotti. Being a mom is the best feeling in the world♥♥♥…igapäev, igas hetkes..kui ta naerab..kui ta nutab..igavesti 🙂

 44. nell

  Beebiemme kingikotti soovin. Kõige lahedam emaks olemaise juures…. See kui oled magamatusest töss, üritad titte öösel võimalikult ruttu uuesti magama saada ja ning siis ta vaatab sulle silma ja naeratab 🙂

 45. Kätlin

  Ma pean ka liituma nendega, kes beebiemme kinkekotti tahaks. Kuluks ära ütleme nii 🙂 Ja eks mullegi meeldib kõige rohkem näha oma last naermas, sest siis ta on veel armsam ja lahedam kui muidu.

 46. Hedvig

  Tahaks tegelikult ka raamatusõbra kingikotti. Viimane tore loetud raamat oli Daniel Vaariku “Praktikaaruanne”. Väga, väga naljakas raamat, lugesin rongis ja puksusin naerda, inimesed vaatasid imelikult. Soovitan!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.