eetrikatkestus

hoomamatu 4 kommentaari

Katkestame tavapärase programmi selle eriteatega.

Otsid jõuludeks heategevusprojekti? Lubagem soovitada Dakit! Daki on selle talve eelistatuim ja trendikaim projekt, sest Daki ei oota raha (kuigi võtab vastu), vaid tegu on täielikult sinu heategevusvajadustele kohandatava variandiga. Mõned näited, millega projekt Dakit aidata:

*tapeet – rullid, jäägid, tahe panna
*puud – halgude jm traditsioonilisel kujul
*puitbrikett – ükshaaval või hulgi
*värv – suva, mille oma ja mis värvi
*tüübleid – krt need koguaeg kaovad
*elekter – uue kilbi kujul, eeskoja valguse kujul, võimalikud muud variandid, küsi pakkumist!
*seinad – eriti vajatud oskus ukse asemele sein tekitada, aga sobivad ka muud variandid
*vein – punasel ja kuival kujul, jae või hulgi.
*krohv – savi, lubi, marmor või -ivõrk

Sõnaga, tooge mulle kõik oma remondi- ja ehitusülejäägid! Vastu saate südamerahu, et olete selle aasta jooksul üht hädist aidanud. Soovi korral tasu oskustes, mida valdan.

4 thoughts on “eetrikatkestus

 1. mann

  tead,

  kui ma oleksin eestis, siis ma – ausõna! – tuleks su juurde seina krohvima või tapeeti panema või misiganes. sellist praktilist asja, noh, kus ma panen käed külge ja kuniks tegutsen, siis latraks suga maast ja ilmast. ja mis siis, et ma ei ole su juures kunagi varem käinud, ja mis siis, et ma olen sind vist ainult üks kord elus näinud. sa oled aus ja rahutu. ja ma lihtsalt tuleks ja teeks.

  mann

 2. drugs

  Lamp you are right. My life is empty. There is a great big nasty hole in my soul that I try to fill with drugs (there’s another hole i fill with drugs but I won’t go into that now). I thought I’d built my little fortress of solitude to be strong, but I can feel it crumbling. Fuck I’m pathetic. Don’t kill yourself yet.

 3. eppppp

  Daki, kas sa saaks ise tulla Viljandi kaudu vahel Tartu-käigult, siis me saaks sulle anda küll asju. Mul on näiteks William Morrise tapeet seinalt maha võetud kujul, täieti uuesti kasutatav

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.