Voodikaaslased

hoomamatu 1 Reply

image

Millal on käes aeg, kus tema lemmikmäng on erinevate mänguasjade, kätte juhtunud esemete või minu tudule panek. Muuhulgas nõuab ta õhtuti voodisse kaasa erinevaid asju. Või siis lihtsalt keeldub asjust lahti laskmast ja nii ta nendega magama lähebki.

Alguses oli tegu lihtsalt lemmikkaruga, sel nädalal on ta aga lisaks kahele karile kaasa võtnud:

  • esmaspäeval metallist vannikorgi, kaks kaisukaru
  • teisipäeval vannikonna, vannipardi, savist jõuluehte (karukujuline), kaisukaru

Tal olid reaalselt käed hunnikus asju täis, millest ta keeldus lahti laskmast. Nii ma hiilingi pimedas ta voodi ümber ja korjan ära asjad, mille peale ta ilmselt ebamugav läbi une keerata oleks. Nagu Hambahaldjas, ainult et hammaste asemel on näiteks vannikork.

Elu õied, am I right.

One thought on “Voodikaaslased

  1. Eneli

    Täpselt nagu minu 2aastane poiss. Ta on rohkem kui korra hambahari näpus magama läinud. Eile oli kaisus suuuuur plastmassist kastiauto. Ise pidi ta, vaeseke, päris voodi serva peal magama. Eelmisel nädalal oli rahulikuks magamajäämiseks vaja närakaks kulunud plaastrit, mille ma olin lõpuks sunnitud salaja ära viskama, sest see oli lihtsalt nii rõvedaks muutunud. (Ta ju tassis seda ka lasteaeda, poodi, õue ja kõikjale mujale ka kaasa) No ja loomulikult, lisaks kõigele muule, peavad kaisus olema veel Pikne McQueen, Sally ja Matu Autode multikast.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.