i got gypsied

hoomamatu 3 Replies

Kuna mulle sadas ootamatult pähe ja kukkus sealt sülle (ja ilmselt lõpuks ka varba peale) üks projekt, mis neelab kogu mu aja ja ülejäänud aeg kulub kõigi nende teiste tööde peale, mida ma ka olen lubanud teha, siis risaiklin oma blogi ja avaldan postitusi sellest blogi osast, mis praegu enam avalikult üleval pole. See postitus on pärit 10. septembrist 2007 ja mustlasedki on hiljaaegu jälle teemaks olnud, seega tundus sobiv.

No seda olen ma juba miljon korda rääkinud, kuidas minu geneetilises koodis ei ole sisse kirjutatud oskust öelda ei. Ja et ma olen ilmselt kaugele näha maailma kõige kergemeelsem ja naiivsem tütarlaps.

Täna siis, eks, istusin pingile, et jalgu puhata punastest kingadest ja sms või paar saata, kui istub minu kõrvale mustlane. Istub, vahib otsa. Mina olen vait, tegelen hoogsalt oma telefoniga.

Mustlane: ”Tahad, ma räägin sulle? Ma tean juba, mis sind ees ootab.”
Daki: (segane mımin)
Mustlane: ”Vaata mulle otsa korra… Olgu, ära vaata. Aga ma räägin sulle, et üks naine on su peale väga kade.”
Daki: (segane mımin ja püüab jätkata don’t-look-monkey-in-the -eye-monkey-will-attack-liini) (olles ühtlasi üllatunud, et neid naisi ainult üks on)
Mustlane: ”Anna mulle üks münt. Ma annan sulle su õnne tagasi.”
jne jne, kuni
Mustlane: ”Tead, see mees, kellega sa varsti koos hakkad olema – ta teeb su väga õnnelikuks. Kıik läheb hästi. Jah, tõsi, suvi oli küll väga raske ja nüüd on sul see naine, kes su peale kade on, aga usu mind, see mees teeb su väga ınnelikuks. Ja toob rikkuse ka majja…”

Kust me jıudsime sujuvalt edasi teemani ”anna mulle 300 krooni” ja teemani ”kas sul siis arve peal raha pole”.

Lahkusin tõrksusest hoolimata 50 krooni vaesemana, aga! See-eest on mul nüüd superhüperultramoodne rituaal, mida harrastada, et ma oma õnne tagasi saaks ja selle kadeda naise peale pandud musta pilve endalt ära saaks raputada.

Ma muidugi kavatsen seda teha ka, sest no kurat, viiekümneka eest võiks midagi saada ju rohkem kukuninganna Elisabethi pildiga mündi, mis pidavat õnne kindlustama.

Aga üldiselt oli väga jube, sest ma lõpuks hakkasin kartma, et hoolimata sellest, et mul kõik superhästi läheb ja õnn muudkui sõuab õnnele ka miski salapärase mehe näol, pannakse mulle äkki needus peale, kui ma kohe talle raha ei anna.

Kõige nõmedam oli see, et kohe alguses käis peast läbi: kurat, eksperimendikorras oleks ju päris pınev vaadata, kuidas see olukord nüüd siis lahti hargnema hakkab… Millal ma lõpetan iseenda peal inimkatsed, ah!?

Ja ärge pange mulle needusi peale, mul on hirmus rahakriis praegu ja ma ei jaksaks maksta enam, et needus maha võetaks.

3 thoughts on “i got gypsied

  1. Inga

    Oi Daki Daki! Järgmine kord vaata mustlasele otse kahe silma vahele, hakka kätega veidraid liigutusi tegema ja müstilisi s6nu pomisema….. Vahel sekka sülita kolm korda üle vasaku õla ja keeruta kolm korda ümber parema…. ja siis küsi mustlase seifi koodi või muidu paned selle igaveseks lukku praegast kohe!
    Vaata kumb esimesena putku paneb, kas mustlane v6i sina? 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.