roosa ja valge

hoomamatu 5 kommentaari

Eilne sõpradedinee korraldamine käis nii, et Naabrinaine helistas ja käskis meil kell 18 kohal olla.

Daki: “Olgu, oleme kohal. Mis Jeesuse surma tähistamise dinee dress code on?”
Naabrinaine: “Ee, sina peaksid selga tõmbama lina ja mässima endale toogaks ümber. Su abikaasa pangu selga ainult põll.”
Daki: “Selge. Ja Mila?”
Naabrinaine: “Mila pangu selga abstraktse naisepeaga dressipluus.”

Kahjuks ei suutnud ma abstraktse naisepeaga dressipluusi leida, seega läks loos Naabrinaiselt saadud Hello Kitty pluus. (Oluline pisiasi: sellel oli veel hinnasilt küljes.) Noh, et äkki on piisavalt abstraktne.

Õhtusöögilauas teatas Kats (keda LM hellitlevalt Kastiks kutsub, nagu kunagi Epu Marta mind Pakiks kutsus), et tal on pärast tüdrukutele (st LM, DM ja Mila) üllatuskingitused.

Naabrimees: “Oh, cool, mis kingitused on?”
Kastts: “No mul õnnestus kohtuda selle valge- ja roosakirju elukaga.”
Naabrimees: “Misasja? Kellega? Roosa pantriga või?”

Selle peale vaatasid KÕIK naisterahvad Naabrimehele põletavate pilkudega otsa, suunasid sõrmed Mila pluusil ilutsevale Hello Kittyle ja pööritasid silmi.

Mehed. Nad ikka ÜLDSE ei tea naistest midagi.

(Mulle hullult meeldivad selle pildi juures kaks asja. Esiteks – ma pole juba aastakümneid nii noor välja näinud. See Instagrami filter teeb ikka imesid. (See filter, mis näkku sulle punase laigu lajatab, nii et sind enam näha pole.) (Also known as tiinapargifilter.) Ja teiseks meeldib mulle see, et mul tunduvad sel pildil olevat kihvad.)

5 thoughts on “roosa ja valge

 1. Eva-Liisa

  Nüüd on minu kord küsida: mis selles Hello Kitty nii erilist on, et see kõigile väikestele roosadele printsessidele meeldib? Või mis ta üldse on – multikas, koomiks…? Minu jaoks on see lihtsalt imelik kassipea moodi pea.

  1. daki Post author

   Evu, aga ta ongi minu jaoks ka. Imeliku kassi moodi pea. Ja ma umbes aiman, et ta tuleb vist Jaapanist. Temas ei ole tõesti absoluutselt mitte midagi erilist minu jaoks. Ma panin selle särgi lapsele selga irooniliselt, teades väga hästi, et kunagi ta ilmselt seda irooniliselt ei oska vaadata. Seda ka see sildi-asi tähendas. Et Naabrinaine saab väga hästi aru, et tas pole midagi erilist. A mul on võibolla lihtsalt rohkem ükskõik, kui ma ise või mu laps mingit tingel-tangelit kannavad. Hinges olen beib vist:)

 2. Naabrinaine

  Hehe, Eva-Liisa, sa googelda seda oma küsimust, ja vaata perefoorumitest vastuseid. See on igavikuline küsimus.
  Mina, teeneline tütarde ema, võin lihtsalt lohutuseks öelda, et KÕIGILE see loomapea ei meeldi. Ja väikesed tüdrukud armastavad ennekõike asju, mida nende emad armastavad.

 3. Kristel

  ha ha haaa 😀 roosa panter on ju lahe!!!

  kui mina olin väike tüdruk, siis ei olnud kassipeasid ja ma sain kingituseks enda pikkuse roosa pantri!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.