day 1 #30dayshred

Argielu 2 Replies

Üks tuttav hakkas treenima “30 Day Shred” plaani järgi ja kuna ta nii entusiastlikult oma edusamme FBs jagas, pidasin temaga suti nõu ja otsustasin kah järele proovida. Isegi hantlid tõin ära ja puha, aga esimene päev muudkui lükkus homsesse.

Aga, nagu ikka, on kõige parem alati alustada esimesega. Septembrikuu ju teadupoolest tervisekuu ka, nii et siin ma nüüd vedelen, intensiivne ligemale poole tunni pikkune treening läbi.

Biitsepsid võivad homme natuke valutada, mõtlen, aga üldiselt oli täitsa tubli tunne. Nagu ikka, on kõhulihased jätkuvalt mul parimas vormis, aga kõiksugune hüppamine kõige rohkem vastumeelt, aga noh, õnneks on seda kõike parajalt.

Nii et kümme päeva nüüd esimest levelit, järgmised kümme teist ja viimased kümme kolmandat. Tundes muidugi iseenda absoluutselt pühendumuse-puudust, tahaks kohe huviga näha, kas ma tõesti iga päev trenni ette võtan. Aga noh, just trenniharjumuse uuesti tekitamiseks ma ju selle ette võtsingi! Siiski, jube keerukas on ka vehkida, kui üks uudishimupunn muudkui ümber sinu tiirleb ja muudkui igasuguseid küsimusi küsib ning lõpuks, kui on aeg venitusteks, end su sülle istutab: “Teeme kalli!”

2 thoughts on “day 1 #30dayshred

  1. Mutt

    Tegin ka selle kava eelmine aasta läbi, tõesti mõõdud vähenesid ja jõudu tuli juurde. Aga väga-väga soe soovitus – pane trennijalanõud jalga. Paljajalu-sokis võid hüppeliigesele korralikult liiga teha selle hüppamise osaga. Mul üks sõbranna sai lausa jala kipsi, sest põrutas midagi kapitaalselt ära paljajalu hüpates. Mina päris kipsi ei saanud, aga lõpuni hüppamisi teha ei saanud, asendasin teiste samalaadsete harjutustega kava siseselt.

  2. C

    Mul hakkas eile detoxi kuur. Kui tahad lõpuni teha, pead lihtsalt otsustama, et teed ära, ja ei jäta endale üldse ruumi muud mõelda 🙂 Edu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.