wow.

hoomamatu 10 Replies

Niisiis, tänaseks lõunaks on mulle saadetud või saadetamas muuhulgas küttepuid, šampooni, lusikaid, sokke, kookospiima, elektriarveraha, lillekimp…

Wow.

Nagu Naabrinaine ütles: “Sul on võimalus korraldada uus kleidikorjandusskandaal.”

Mõtlesin natuke ja jõudsin järeldusele, et teen hoopis sellise lubaduse. Seniks, kuni peamiselt vabakutselise asju teen, võtan hoopis Dakiblogile uue hingamise andmise enda päevatööks. Aitab küll juba sellest koomast, kus ma ei julge kommentaare lugeda ja postitan nagu jumal juhatab.

Ehk siis hakkan tegema aktiivset blogimistööd. Ning vasakule küljepaneelile lisasin annetusnupukese, kui keegi aidata soovib. Kuigi abi on olnud juba üüratu, teie kõigi poolt.

Aitäh, et olemas oled. Aitäh, et loed. Ma luban, et ma hakkan nüüd korralikult kirjutama ka.

Ja suvel kutsun kõiki soovijaid aiapeole. Hanged on ehk seks ajaks läinud.

10 thoughts on “wow.

 1. Mormelar

  Nii armas! Ma tean seda imelist tunnet. Ma ei kujuta ette, mis ma üksikemana vahepeal oma blogilugejateta teinud oleksin. Loendamatul hulgal vaimset ja füüsilist toetust, kingitusi ja uusi sõbrannasid, kes on siiamaani mulle väga olulised. Kuigi mingil määral on seda abi väga raske vastu võtta, siis soovitan seda siiski teha. Sest ühel hetkel läheb Sul kõik paremaks ja siis Sa mäletad, kuidas Sind aidati ning annad selle edasi. Ma olen jõudnud oma eluga punkti, kus saan teinekord aidata teisi, nagu aidati mind ja ausalt, see on sama hea tunne.

 2. Pi

  Mul nupp töötab, aga ainult Paypali kaudu.

  Niisama huvi pärast, et kui palju sellised nupu-pakkujad vahelt endale võtavad?

 3. Külli

  Mul ka nupp töötab, Paypali kaudu.

  Mila kohta tahtsin sama küsida pluss, juhul, kui midagi vaja oleks, mõõte ka.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.