#26. Tehnika

hoomamatu 2 kommentaari

Blogiadvendikalender.

Teadupoolest armastan ma tehnikat lõputult, tehnika seevastu armastab mind alati uute ja huvitavate jamadega üllatada. Aga sellest pole lugu, sest meie suhtest võidan siiski mina palju rohkem.

Minu meelest on ääretult fantastiline, et me elame sellisel ajal nagu me elame. Mul on sõpru igast maailma otsast, mul on praeguseks väga raske eristada, millised mu sõpradest on “offline” ja millised “online”, sest see kõik on ammu üheks saanud ja ma leian, et inimesed, kes rangelt nende kahe “liini” vahele piiri püüavad rajada, on kergelt iganenud vaadetega ja õige pea kaob võimalus offline/online vahele üldse mingit piiri joonistada täiesti.

Igal juhul, tehnika on fantastiline. Muidugi on asju, mida tehnika ei suuda asendada – eraamat pole tõesti sama, mis “päris” raamat ning märkmikuäpp ei ole võrdne kalendriga, kuhu sa oma väikeste käekestega tähtsaid asju üles kirjutad. Aga mõned asjad on tänu tehnikale nii palju paremad – sporditegemine, heade ideede leidmine, inimestega suhtlemine, looming…

Ja ometi pole ma julgenud Selveris veel seda va iseteenindusvärki proovida. Tõeline tehnikaäss indeed.

#26. Tehnika

2 thoughts on “#26. Tehnika

  1. liis

    See Selveri iseteenindusvärk on nii tore, proovi ükspäev ikka (selleks tuleb küll ühekordselt enne infoletis oma partnerkaart aktiveerida/leping allkirjastada – aga see käib kähku)! Sellega harjub ikka väga kiiresti, kuigi algul on kummaline. Asjad saab laduda otse kotti, ei pea (kui ei taha) korvi või käru kasutama ja saab siuh-vilksti minna kassasse maksma sellal kui teised pikkades järtsudes alles seisavad.
    Miinuseid on muidugi ka: 1) vahel pult hangub ära, siis tuleb ikka asjad SelveEkspressi kassalindilt läbi lasta; 2) ostukontroll tuleb ALATI ainult siis kui kõige kiirem on poest minema saamisega; 3) maksta saab ainult kaardiga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.