Tere, kallis blogilugeja…

hoomamatu 6 Replies

…kirjutan sulle miljonendat korda. Nimelt peaks me hakkama sel nädalal aktiivselt tegelema ehitusmeeste otsimisega, aga kui ma Neti ehitusalase kataloogi lahti võtsin ja firmasid läbi sortima hakkasin, läksin ma KOHE hulluks.

Niisiis. Kas kellelgi on olnud häid kogemusi mõne Tallinna ehitusfirmaga? Võib olla ka FIEga tegemist, kuigi ideaalis võiks meil olla kaks meest peal: üks, kes jagab sanitaartööde asja ja teine, kes siseviimistluses kõvem käpp. Sest meie uude korterisse on vaja sisse ehitada vannituba, aga me tahaks samal ajal ka ära lasta teha köögiseinad ja ehk ka põranda, kui eelarve lubab.

Samas võib anda ka hoiatusi, kui mõne firmaga on olnud kindlalt kehvi kogemusi.

Ootama jäädes,

Daki & co

6 thoughts on “Tere, kallis blogilugeja…

 1. Lonni

  Ma olen alati soovitanud oma meest, kuna tema töö on tõesti väga hea. Kuid Sinu puhul see vist eriti ei aita, kuna ta on Türil. Ja kahjuks ma Tallinna meestest suurt midagi ei tea.

 2. kylli

  Postita tööpakkumine siia: http://www.ehitusfoorum.com. Ise saime sedakaudu VÄGA normaalse meistri, küll vähe teistsuguse töö tarvis ja olen teisteltki positiivsetest kogemustest kuulnud. Eks tausta tuleb ikka uurida (kõige lihtsam on keegi asjatundja võimalikele tegijatele tööpõllu tutvustamisel juurde võtta, päris õhumüüjad peaks nii välja saama praagitud).

  1. daki Post author

   Mnjah, see foorumiasi ongi natuke õudne, seal võivad ju igasugused pakkuda. Tundub kuidagi parem ise otsida välja, tausta niikuinii uurida. Mul on küll ehitusmehest sõber olemas, kes saab asja üle vaadata vajadusel, aga no tahaks, et kohe saaks hästi.

 3. Ülle

  Meie teeme kõik ise. Kellegi palkamine on loterii, olen tuttavate kogemustest näinud.
  Loteriil võib võita aga ka suurelt kaotada ja kui Sind huvitab ökoremont (savikrohv jne.) siis arvesta, et selle töö tegijaid on vähem ja see on kallim. Päris ehitaja ei taha oma aega sellele kahjuks raisata.
  Isetegemine on aeganõudev ja põhitööd segav, eriti infokogumine raamatutest ning internetist aga kahjuks parimat varianti oma kodu remontimiseks ma ei tea.
  Muidugi kui raha hästi palju on, siis on kõik võimalik, ametlik garantiiga ehitaja (remondi hind : 1/3 materjalid 1/3 töötasu,1/3 maksud riigile)

 4. patsy

  sõber Ott on mul väga hea siseviimistleja. võtab küll keskmisest natuke kallimat hinda, kuid selle-eest on kvaliteet garanteeritud. kui oled huvitatud, võta ühendust ja annan sulle kontaktid.

  patsy

 5. martin

  eesti ehitusturul toimuv on niiehknaa õudne, vahet pole kas otsida foorumist või käia ükshaaval ehitusfirmasid läbi 🙂

  sugulaste ja tuttavate positiivsetel kogemustel põhinevad soovitused on ilmselt parim variant head töömehed leida.

  lisaks soovitaksin teha üks asi valmis (ntx vannituba) ja siis võtta olulisuselt järgmine asi (köök) ja lasta see valmis teha. mulle tundub et alustuseks on ühte projekti lihtsam hallata kui mitut paralleelselt, eriti kui see toimub põhitöö kõrvalt aega võttes.

  ja esialgsed tähtajad võib vabalt 2-3x korrutada kuna kõiksuguseid põnevaid probleeme pole mitte mingi nipiga võimalik alguses ette näha.

  aga lõpuks on ikkagi päris äge kui kõik paika loksub ja valmis saab 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.