blogtree

hoomamatu 7 Replies

Märkasin juba kuskil pool aastat tagasi, et mu postitused ei ilmu enam Blogtrees. Pärast seda, kui olin kõik teinud, mida oma aruga teha oskasin, kirjutasin neile kirjakese, paludes lahkesti asi korda teha. Seda on ka enne juhtunud ja kui Blogtree veel Andrisele kuulus, siis sai asi umbes minutitega korda.

Sain vastuseks viisaka ja ümmarguse jutu mingitest süsteemitöödest, mis lubati detsembrikuu jooksul korda saada. Millest pidin siis järeldama, et just sel põhjusel on mu blogi nende nimistust ära kadunud.

Ootasin kuu, kaks, kolm ja natuke neljandatki, saatsin siis uue järelpärimise.

Millele sain, üllatus-üllatus, vastuseks täpselt sama jutu, lisaga, et süsteemitööd veel kestavad ja palun kannatust.

Ma kahtlustan, et nad isegi ei uurinud, mis põhjustel just MINU blogi seal ei ilmu enam (teised ju ilmuvad! neid ei paista süsteemitööd häirivat!), mis tegi tuju erakordselt halvaks. Sest mulle pole see Blogtrees esinemine NII oluline ja ma olin väga kannatlik, oodates kuid asja lahendamist, aga kuna ma aiman, et asi on väga lihtne parandada ja seda lihtsalt ei viitsita teha, siis teeb see tuju erakordselt pahaks.

Ahjaa, miks ma üldse märkasin, et mind seal pole? Sest ma tahtsin osta tasulist reklaami Blogtreesse (=neile kasu tuua), kui ma siin asju välja loosisin. Mõtlesin, et äkki oleks tore inimesi teavitada.

Nüüd siis proovin seda, et eemaldasin üldse oma blogi sealt ja lisan uuesti (asi, mida ma ei viitsinud varem teha, sest see nõuab seda tobedat kinnituskoodi RHWEPCHY), kuigi ka seda oleksid võinud nad mulle kohe soovitada ju, being customer service and all. Ei tea, kas töötab – ja kui ei tööta, siis jätan ma Blogtreega igaveseks hüvasti.

Mitte, et sel mingi vahe oleks, arvestades, et ma pole seal niikuinii mingi aasta või nii olnud… Aga no vähemalt saan öelda, et nüüd on see minu valik!

Väikesed rõõmud igasse masendavasse päeva.

7 thoughts on “blogtree

 1. tikker

  minul sai näiteks hiljuti blogtreest kopp ette ja kustutasin ennast sealt ära. see siis tähendab, et kui ma sisse login ja oma lehele lähen, siis ei näita seal enam blogi. top 100-s olen endiselt sees ja blogikataloogis ka. kas esilehel ilmun, ei tea… kui ei, siis nendest toppidest ja kataloogides on nagunii suva.

  tean teisigi, kel oli probleem sellega, et ei saanud ÄRA. tegid kõik nii, nagu kästi, aga ikka ilmusid esilehel. nii et süsteem lonkab 😀

  1. daki Post author

   Hmm, mu meelest ma olen su poste näinud seal, aga ma käin samas seal nagu kuuvarjutus, no siis kui ikka väga-väga igav on. A noh, eks näis. Kshju jah, mulle tundus, et Andrise ajal töötas asi paremini.

 2. Susan

  Väga hea.

  Ma ootan, kuni sa selle lapse kätte saad. Alles siis kindlasti tulevad need kõige “magusamad” kommentaarid, kus kõik hakkavad kirjeldama peensusteni, kuidas neil endal oli. Mhmh. Lõige siit ja lõige sealt ja siis oli vaagna lahknevus ja siis lahklihalõige tehti jne. Siis ma paluks sult ühte selgitavat posti, kuhu kaob noorel emal võime eristada, mis on intiimne informatsioon ja mis ei ole.

  1. daki Post author

   Ja kindlasti teen ma seda selles postituses, kus ma mainin ära kõik lõiked ja lohhiad ja muud rõlged asjad, mis mulle kohe praegu meelde ei tule. Aa, ja fekaalid! Ärme fekaale unusta!

 3. KK

  Meenub, kui palju vaeva ma olen näinud, et oma blogi seal ÄRA saada… kusjuures ma pole ise seda sinna lisanud kah.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.