uus sari sci-fi sõpradele: Caprica

Määratlemata 3 kommentaari

Eile linastus sellise sarja nagu “Caprica” piloot. Me hakkame seda B-ga õhtul vaatama, aga olgu öeldud, et ma olen täiesti nerd-excited, sest ikka mitu-mitu aastat pole turule head sci-fi sarja tulnud. “Dollhouse” oli omamoodi hea, aga see ju känseldati ära, eks ole. Ja “V” oli TÕELINE pettumus, klišee klišee otsa. Õudne. Noh, “Fringe” on muidugi superhea, aga kas ta on päris sci-fi?

Igal juhul, “Caprica” tuleb “Battlestar Galactica” tegijatelt ja nagu ma kirjeldustest aru saan, on tegu BSG eellooga, mille tegevus toimub 50 aastat varem. Siit võib lugeda 12 põhjust, miks kõik seda sarja ootavad. Mida seal kirjas ei ole – aga mis lisab minu silmis sarjale miljon protsenti väärtust – on tõsiasi, et sarjaga liitub märtsis James Masters. JAMES FREAKING MASTERS!

Treiler ei ole just paljuütlev ja kuidagi kehva kvaliteediga on ka, aga mul on suured lootused sellele sarjale pandud. Luban, et teen update´i, kui olen piloodi ära vaadanud.

Edit 1. Leidsin parema treileri ja panin siia. Ja võibolla tõesti oli preair eelmisel kevadel, ametlikult esilinastus see sari siiski eile, 22. jaanuaril.

3 thoughts on “uus sari sci-fi sõpradele: Caprica

  1. daki Post author

   Hmm, siis on see kõvasti must mööda läinud või olen ma millesti valesti aru saanud. Võibolla oli see pre-air?

 1. martin

  wikipedia on põhjalik nagu tavaliselt http://en.wikipedia.org/wiki/Caprica_(TV_series)

  Moore himself has likened Caprica to the 1980s prime time soap opera Dallas, and it has been referred to as “television’s first science fiction family saga.”

  see kommentaar ütleb vast enamvähem täpselt ära mida oodata.

  ja stargate unverese on ka veel üks hetkel puhkusel olev sci-fi wannabe.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.