Vibraator: tüdruku parim sõber?

hoomamatu 18 Replies

Tähelepanu! Tegemist on tasulise postitusega (teenus SMS-Publisher, mida pakub Fortumo). Selleks, et sisu lugeda, pead sa saatma sõnumi kujul TXT DAKI 33028 numbrile 13011. Sõnum maksab 10 krooni. Vastu saad sa unikaalse koodi, millega seda postitust lugeda. Kood ei vanane (st sa võid sama postitust sama koodiga lugeda ka homme ja ülehomme ja isegi üleülehomme).

Selles postituses kirjutan ma oma vibraatoritest, neile nimede panemise keerukusest ja sellest, kuidas vibraatorite omamises ja nende nautimises pole midagi häbiväärset (ning kohe kindlasti ei tähenda nende kasutamine seda, et sul oleks muidu ebatäiuslik suguelu).

[smspublisher=http://www.sms-publisher.com/read?key=ag1kZWxtb250ZXMtYXBwcg8LEgdUZWtzdGlkGISCAgw]

18 thoughts on “Vibraator: tüdruku parim sõber?

 1. daki Post author

  Uh, ma oleks pidanud teksti paremini läbi lugema. See on see suur uue asjaga kiirustamine. Andke andeks ja ignoreerige pisivigu. Mõte on oluline!:)

 2. toivo

  ma mõtlesin et kas ma pildi eest oleks nõus 10kr maksma, ja vist ei oleks. 10kr oleks nõus maksma pisiraamatu eest (<20lk), kui see mulle koju postitataks.

 3. sammal

  Thjaaa … puhtal huvi pärast, kudias selline asi blogi peal töötab, saatsin sõnumi :). Igatahes, nii tagasiside mõttes, ma rohkem vist ei ostaks. Tegelt pole see 10 krooni mingi eriline raha, aga nagu toivo märkis, mahtu jäi väheks. Kujutan ette, et võib-olla oldaks nõus maksma ka siis, kui see lugu juhiks järgmisele ja teeks ostmata jätmise võimatuks, aga praegu naa … . Muidugi on alati ju võimalik, et ma lihtsalt ei kuulu sihtgruppi.

 4. Tuki

  Ostsin, ei näe probleemi. 10 on just paras summa, aga üle 25 pole tõesti nõus korraga muu kui raamatu eest maksma.

  Praegusel ajal kui niikuinii igasugune veebimeedia vaikselt tasuliseks muutub pole vahelduseks kahju maksta ta reaalselt huvitava sisu eest. Kelle jaoks liiga kallis – need võivad ju koopereeruda, sama koodi saab ju mitu korda kasutada.

  1. daki Post author

   25 krooni eest muidugi poest raamatut ei saaks, e-raamatuid vist saab küll (polegi täpselt uurinud). Ja eks ta olegi selline katsetamisvärk, eks näis, kas ma hakkan kasutama ja kui sageli. 10 krooni eest saab moblamaailmas näiteks helinaid, mänge saab 25 krooni eest. Mis muidugi on ka mõneti naljakas, kuna helinaid saab ise tasuta ehitada ja telefoni panna kõikide uuemate telefonidega tänapäeval.

   Igal juhul tänud tagasiside eest! Proovige ise ka ja andke teada, kuidas teil läheb:)

 5. Pingback: Daki vibraatorid jäävad saladuseks « Larko peegel

 6. vinguonu

  Tegelikult kui nii mõelda, siis 10 krooni eest saab poest piimapaki (selle kandilise) või säästumahla paki või mõned suitsud (tervet pakki ei saa).

  Ühesõnaga suurt midagi selle eest ei osta – huvitav siis, et poes käies antakse enamvähem suvalise asja eest 10 krooni välja, aga loomingu eest (mida taoline blogipostitus on) maksmist peetakse kalliks.

  1. daki Post author

   Täpselt! Siin tulebki mängu väärtuste süsteem (uh, I haven’t had my coffee yet) – kes mida oluliseks peab. Mina näiteks pean oma kirjasõna sageli küll väärtuslikuks ja päris narr oleks ju ka, kui ma seda ei teeks – olles ise seda ala ülikoolis õppinud ja teenides sõnade ritta seadmisega raha. Blogimine on muidugi sammuke kaugemal pärisajakirjandusest, aga ma usun, et tulevikus hakkan ma natuke klassikalisemaid ajakirjamõõtu lugusid pakkuma, mitme allikaga jne (samas õnneks annab blogi mulle vabaduse olla nii subjektiivne kui tahes ja vajadusel kasutada ka vängemaid sõnu). Või siis võib seda võtta puhtalt kui kolumnit, mille kirjutamise eest samuti inimestele märksa suuremaid summasid makstakse kui 10 krooni (ma saan sellest 10st küll ainult 40% muide). Noh, võib muidugi vaielda, et ajaleht, kus kolumn sees, maksab 5 või 10 krooni ja selle raha eest saab sudoku ja uudised ja horoskoobi ka veel pealekauba, aga nii võib vaidlema jäädagi.

   Ehk siis ma võtan seda kui nädalast (või eks näis, kui tihti) kolumnit, kuhu panen sisse rohkem vaeva kui suvaline mõttelend, mis tavaliselt blogipostiks formeerub. Ja sellega on täpselt samamoodi, nagu üldse kogu blogindusega – kes ei taha, see ei loe, kes ei taha, see ei maksa, kedagi ei sunnita ka ju. Minu meelest on tegu väga mugava süsteemiga, kuidas endale natuke taskuraha koguda.

 7. t05h4

  Ma olen sinu poolt, daki! Ja kui tuleb lugu mis ei ole seks ja linn tüüpi vibraatori-jutt, ei näe ma mingi probleemi selle 10.- kulutamises. Seks müüb ja asjale tähelepanu tõmbamiseks on antud sissekanne muidugi sobiv. Mina lihtsalt olen veider ja ei hooli kunstpeenistest. Mulle meeldiks lugeda tissidest ja tussidest;)

  1. daki Post author

   Seks muidugi müüb! Kas sa walk of shame’i teemast loeks? Või siis millised on sinu ideed? Ma olen avatud ettepanekutele!

 8. Pingback: Kollased pealkirjad tõmbavad « Larko peegel

 9. v.

  Tehke pärast kindlasti ka avalik kokkuvõte, kui palju neid sõnumisaatjaid oli. Tundub ideena päris lahe – Memokraadis on vist omajagu sellest juttu olnud, et hea kirjutaja puhul oldaks nõus ka veebikirjutiste eest maksma (küll rohkem ajakirjanduse võtmes, aga ega see blogimisest kaugele jää). Tahaks teada, kas tegu on vaid jutuga või on asjal oma iva täitsa olemas.

  10.- puhul ma ausalt öeldes ikkagi mõtlesin, kas saadan sõnumi või ei. Mitte sellepärast, et 10 krooni hirmus metsik summa oleks, aga sellepärast, et enamik kirjutab ju tasuta ja seega on see nn turuhinnast tunduvalt kallim. Viiekas ilmselt kõhklust ei tekitaks. Võimalik, et tegu on minu võhiklikkusega mobiilnänni valdkonnas, sest helina hinnaga võrreldes – tõesti, miks mitte? Minu mobiiliarved jäävad enamasti alla 100 krooni, seega täitsa tuntav osa arvest sai siia pandud. 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.