yaeba

Määratlemata 5 kommentaari

Ma just lugesin ühest share’itud blogist, et Jaapanis armastatakse yaebat ehk siis natuke vildakaid hambaid. Mis paneb mu mõtlema, et peaks selle oma ühe vildaka hamba pärast äkki sinna kolima. Kuigi, B. on mulle alati väitnud, et see ongi cute ja isikupärane. Saa sa nüüd siis aru.

Mul muidugi päris nii pole nagu pildil, aga üks hammas on vildakas küll. Ma ise näen seda kõigil piltidel, mis minust tehakse, ka nendel, kus mul suu kinni on. Aga sõbrad väidavad, et nad ei pane tähelegi. Jällegi, saa sa nüüd siis aru.

Aga igal juhul meeldib mulle isikupärane naeratus rohkem kui meeriklaste üleni sirge pärlirida. See on tõesti kriipi.

Ning teisalt ei tasu unustada, et Jaapan on… Jaapan.

5 thoughts on “yaeba

 1. m

  need on ikka need topelthambad või rahva suus siis kihvad, mis osadele kasvavad ja siinmail tavaliselt ära tõmmatakse, mitte vildakad hambad?

  1. daki Post author

   Tekstis oli “crooked teeth”, sealt võtsin. Ja minul pole kihv ega topelthammas, vaid lihtsalt viltune. Seda oleks parandanud breketid, aga meil polnud raha selleks ja nii hull asi ka polnud. Nii et minul on ikkagi vildakas hammas. Yaeba käib vist nii vildaka kui topelthamba kohta.

 2. Klari

  ameeriklaste hambad ajavad mulle judinad peale. esiteks näevad need tõesti väga kriipid välja ja teiseks pole need reeglina ehtsad niikuinii. mulle ei mahu pähe, et terve mõistusega inimene laseb omale vabatahtlikult mingid faking laminaadid suhu panna, lihtsalt sellepärast, et sotsiaalne surve nõuab.

  ma poleks nõus endal isegi hambaid mitte valgendada laskma, sest see tundub kuidagi väga rõve protsess.

 3. v.

  Mulle tulevad Sinu share’itud asjad miskipärast readerisse ja seal ma juba mõtlesin selle teema üle ja vastasin küsitluses, et on ikka nunnud küll. Aga ma arvan, et pigem on nad nunnud just siukeste tüdrukute juures – 40aastane ärimees vist selliste hammastega nunnu ei tunduks. Kuigi kihvad mulle natuke tegelt meeldivad – just seesama isikupära ja puha. Nt Koit Toome libedat välimust mo meelest aitavad kihvad parandada.

  Hammastevalgendamine tundub aga täitsa tore mõte, kui peaks kunagi ülearust raha tekkima (ja hambad tumedamaks minema). Aga praegu on nad õnneks mul niigi täitsa okeikad (vähemasti kroon pandi mulle üks heledamatest). 🙂

  1. daki Post author

   Selle readeriga on vist nii, et kui keegi su gmaili kontaktidest midagi share’ib, siis see tuleb readerisse. Seda peaks saama kinni ka keerata. Aga muidu on õige jutt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.