Prima Vista

hoomamatu 10 Replies

Uhhpuhh, Prima Vista ettekanne ümarlaual “Kas ja mida me loeme homme” tehtud. Rääkisin blogide, kuulujuttude ja maine tulevikust internetis. Kuna ettekanne oli pikk, kuskil pool tundi, siis ma nüüd mõtlen, kas tasuks teksti ka siia üles panna.

Esiteks tuleb arvestada, et see on üsna tundlik teema hetkel Eestis. Teiseks on lihtne tõsiasi, et see on üsna pikk ja kas inimesed viitsivad lugeda.

Ehk siis lähen lihtsama vastupanu teed ja lasen teil otsustada.

10 thoughts on “Prima Vista

 1. Evu

  Ma ütlen veel kord: huvitav ettekanne oli. Pani küll kaasa mõtlema. Pikema arutelu teema kohe 🙂
  Tubli oled!

 2. tikker

  sa tee lühikokkuvõte neile, kes pikka lugeda ei viitsi, aga pane pärast seda ikka täielik ka. mina tahaks küll tervet teksti!

 3. hedi

  Ma arvan, et pane mõlemad. Kui lühikest asja lugedes tundub, et mingi koht on jube huvitav, siis saab pikemast kasvõi osaliselt pikemalt uurida ja kes teab, ehk tekib tahtmine ka täispikk jutt läbi lugeda =)

  1. daki Post author

   Ma arvan, et see on hea mõte. Ma muidugi natuke kardan jälle sellega magavat karu torkida, aga ma usun, et teema on ikkagi piisavalt oluline, et see üles võtta. Aitäh nõu eest, täna öösel teen ära! Polli tulemused ka näitavad, et tahetakse ikka pikka.

 4. aabram

  Ma jõudsin lugeda täisteksti ja kui sa vähegi julged (arutu kommimise mõttes, mida see võib kaasa tuua), pane see siia üles. Või kuhugi mujale. Kasvõi seepärast, et sellele oleks hea viidata teinekord.

  1. daki Post author

   Jap, ma ikka panen, pean ta ainult enne kirjasõnale sobivamaks tegema – ses mõttes, et ta oli kirjutatud jutustamiseks ja seepärast polnud viited korras, nagu kirjalikus tekstis peaks olema.

 5. daki Post author

  Hei, te olete tähelepanuta jätnud mu postituse pealkirjaga Ääremärkus, kus ma kirjutasin, et mulle tehti vastavasisuline märkus ja ma pean kirjutise korralikult viidetega varustama, muidu on tegemist plagiaadiga. Ma teen seda ja teen siis postituse jälle avalikuks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.