asjad, mis mind raadiote juures närvi ajavad

Määratlemata 7 Replies

Kuna ma olen viimase paari nädala jooksul väga palju raadiot kuulanud / pidanud kuulama (trennis, autos, koduköögis), siis on hakanud mind tõsiselt häirima paar asja, mis tegelikult mahuvad pea kõik ühisnimetaja alla “ühed ja samad neetud lood”:

 • *Powerhit Radio mängib iga päev, iga jumala päev kella kahe ja kolme vahel seda neetud “Pokerface’i” lugu. Alguses mind isegi väga ei häirinud, sest see meenutas mulle meie Slovakkia-reisi, aga nüüd on lausa piin trennis olla sel ajal, kui see raadiost tuleb. Iga jumala päev samal ajal!
 • *Star FM arvab, et iga päev on kohustuslik mängida vähemalt kaks 2 Quick Starti lugu
 • *Sun FM arvab, et iga päev on hea päev snowtube’imiseks ja et iga päev on vaja öelda täpselt ühte ja sama lauset: “Sõnum maksab küll 10 krooni, kuid see pole ju suur raha, et neli sõpra Otepääle kaasa võtta!”
 • *Star FM arvab, et The Killersit ja Kim Heroldit kurgust alla surudes muutuvad head lood veel paremaks. EI muutu!
 • *et “ilma toetab” (wtf?! mis kuradi lausevärd see üldse on?) peaaegu alati mõni kiirlaenufirma, piiks-faking-piiks-ja-kohtutäiturid-tulevad

Kindlasti oli veel midagi, aga ma juba olen jõudnud unustada. Noh, igatahes. Peab rohkem iPodi hakkama jälle kasutama.

7 thoughts on “asjad, mis mind raadiote juures närvi ajavad

 1. Lonni

  Aga kuula Raadio 2-te:) Ma olen ammuammu loobunud igasugustest muudest raadiojaamadest, sest Raadio 2 on mõnus variant, mille saatel oma igapäevategemistega asjatada

 2. elve

  mind ka häiris, et samad lood kogu aeg. hakkasin hoopis vikerraadiot kuulama, seal lastakse üldse vähe lugusid,seetõttu nad ei kordu väga sageli.

 3. Urmas

  No mu arust on ka meie kommertsraadioid võimatu kuulata. Üks asi on muusika, teine asi aga “saatejuhtide” mula.

  Ehk siis, Viker ja Klassika.

 4. daki Post author

  Raadio 2 oli kunagi minugi favoriit, ühel teisel ajal, kui ma siin elasin ja kui mul oli üks teine raadio. Aga praegu mulle meenus, et hoopis Klassika meeldis mulle. Köögis läheb nüüd Klassikaks või Vikeriks ära, tõe poolest.

  Autos kahjuks võtab ainult Sun FMi ja on kassetimängija. Aga mul on Queeni kassett!:)

  Saatejuhid, kahjuks, jah, on enamasti liigaülienergilised, aga ma olen selle ise läbi elanud ja tean, milline high on istuda raadiopuldis. Siis on tunne, et see on su KOHUSTUS, olla selline hüperdupercheery ja üliinimlikult rõõmus ja up-beat.

 5. daki Post author

  Aga trennis kahjuks Powerist ei pääse… iPod on trenni aeg tüütu, aga vist varsti paratamatu.

 6. v.

  Autos ei saagi olla midagi muud kui Queeni kassett, sest teatavasti kõik kassetid, mis on autos üle kahe nädala olnud, muutuvad Queeni Best-of-kassetiks. 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.