korralikku blogimist segab palav ilm

Määratlemata 8 Replies

Ja vapsikud! Vapsikud segavad ka! Läksin nimelt hommikul Statoili, et Ekspress osta (teate küll, miks;) ja tegelikult ostame me ikka igal neljapäeval Ekspressi, kui poodi satume) ja pidin tagasi autosse istudes südari saama. Vana kurask, ei tea, kust ta autosse sai, aga hiigelsuur oli!

Kaks Kolm linki: Nirti jagab minu mõtteid mobiiliteemadel (olen ise sel teemal korduvalt jauranud, nii siin kui ühes teises salakohas kui ka SLÕLis, linke ei viitsi otsida) ja Sepp on avastanud meie viimaste nädalate koduse kohustusliku seriaali, Generation Kill. On küll täitsa hea. Ja no muidugi Army Wives ka. Ja Psych hakkas jälle. Ja Heiki kirjutab, milline on ideaalne naine.

Ja muud igapäevast vingu: Desknote on võtnud mu arvuti pantvangi ja see, mis on mul laenatud nüüd, et saaks kodus midagigi teha, otsustas millegipärast mind enam mitte internetti lasta. Õigemini, oleks siis mure nii lihtne, et üldse netti ei lase. Ei, tema on nimelt nii tujukas, et leiab lehe, viskab päisesse juba pealkirja ka ära (või Google Readeri puhul selle ülemise rea, kus on settings jne lingid) ja siis lõpetab ära. St ei lõpeta, aga kerib ja kerib ja kerib ja midagi ei tule ja ei tule ja ei tule. Lasin Firefoxi maha (kuigi exploreriga teeb tegelt sama jama, nii et veits olin kilplane) ja uuesti peale, aga muidugi, ei miskit. Täiesti jabur. Samas MSN töötab.

Ja Desknote, krt, lubas juba eelmisel neljapäeval arvuti tagasi anda!

Midagi oli veel… Ahjaa, palav on!

Ma päriselt tahtsin tegelt kirjutada ideaalsetest suvepäevadest, aga no kuidas sa saad, kui vapsikud sind jälitavad, internet keeldub koostööst ja viuviu.

Porisedes vasakule ära.

/

Hetk eilsest:

Siki (võtab auto aknalaualt piimapaki, et üles kassidele viia): Kas ma nüüd võtsin õige piima?
Daki: Jah, sest teine on jogurt.
Siki: Kas te ostate koguaeg piima koju endale?
Daki: Ei, sest see on jogurt!
Siki: Et siis sama piim oli, nii et vahet pole kumma ma võtsin?
Daki: See on jogurt!!! …Ja poes ei olnud teist piima.

(Sel on põhjus, miks Birxu meid õdedeks sõgedateks kutsub. Nagu näha.)

8 thoughts on “korralikku blogimist segab palav ilm

 1. daki Post author

  ma olen selle sõnaga käinud valikuliselt suhteliselt vabalt ringi, sest mulle TUNDUB, et koos on ta kuidagi parem ja mõjusam.

  i tend to do with words sometimes.

 2. Siki, see teine

  See Ekspressi artikkel oli väga ilus! Ma südamest loodan, et mõni õel ajukääbik sind selle eest jälle ristile ei naeluta. Ja mul on hea meel, et ma jälle su blogi lugeda saan 🙂

 3. daki Post author

  Siki, see teine: aitäh! Ma arvan, et mul pole midagi karta. Ütleb ju vanasõnagi, et õige hõlma ei hakka miski ja ma tõesti tunnen, et pole viimasel ajal (alates viimasest ristilöömisest, enne seda tuli ju teadagi, kõike ette) midagi valesti teinud, mida kartma peaks. Mul on hea meel, et sa jälle siin oled!

 4. L.

  Desknote’i läpakad lähevad alati katki. ALATI. Minu omal ütles poole aasta jooksul juba teist korda jahutus üles :/

 5. daki Post author

  Mh, ja mind häirib nende teenindus. Alguses on kõik ilus ja hea ja siis lihtsalt kaovad asjad nagu musta auku, mis peaks parandusest/poest/Tallinnast sinuni jõudma. Pff.

 6. L.

  Jaah. Mul kaotati terve läpakas ära, kui selle alguses ostsin. 3 nädalat otsiti, et kus on, ja mulle iga päev öeldi, et noh, eks ülehomseks on vast kohal.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.