who did it?

Määratlemata 2 Replies

Kui sa peaksid kuidagi olema seotud mõne kuritööga, siis kõigepealt kuulab sind üle uniform, siis tulevad uurijad Sipowicz ja Bobby Simone. Siis, kui nemad on ära käinud, tulevad CSI ja Grissom ja Taylor jne. Siis, kui tegemist on mingi eriti põneva asjaga, tulevad FBI tüübid ja BAU koos Gideoni ja Reidi ja teistega. Vahepeal vaatavad laiba üle lahkaja ja muud eksperdid. Juhul, kui tegu on militaarvärgiga, õigemini õhujõudude asjaga, siis tuleb Jag ja komandör Harmon Rabb ja teised. Kui tegu on hariliku kuritööga, siis tulevad Law and orderi tüübid ehk advokaadid ja süüdistajad ja teised.

Kõige huvitavam kogu selle triangli juures on, et absoluutselt iga rakuke sellest pikast protsessist arvab, et just tema on võtmeisik ja just nende tiim lahendab TEGELIKULT kuritöö. Olenevalt siis sarjast on selleks CSI-tüübid, FBI profilerid, advokaadid, tavalised uurijad ja politseinikud, süüdistajad, lahkajad jne.

Tahaks sarja, kus oleks kõik need omaette põnevad ja kasulikud rakukesed kuidagi ühtseks ja loogiliseks tervikuks seotud. Ma never ei usu, et tegelikult lahendavad kõik mõrvad CSI-vennad või advokaadid või BAU.

Jap, ma olen liiga palju Criminal Mindsi viimasel ajal vaadanud.

Ja täiesti Jri Tartus-olemisega korrelleeruvalt on mul maailma kõige suurem halbolla.

2 thoughts on “who did it?

  1. evushka

    Kullake, kas sul on ka FoxCrime’i sõltuvus? :o) Eriti just Criminal Minds? Ma vaatan seda kahjuks juba igalt kanalilt, kust vähegi leian. Ilmselt peaks professionaalset abi otsima.

  2. daki Post author

    jaa, miljonisajaga sõltuvus on noh. kahjuks ainult foxcrime näitab pidevalt 1. hooaega, see on risti-põiki läbi juba vaadatud:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.