mina olengi ideaalne naine

hoomamatu 11 kommentaari

Kroku juhtis tähelepanu suurepärasele uurimusele, mis on reastanud ideaalse naise omadused. Võtkem need siis ette ja vaadakem, kui ideaalilähedane ma olen.

 • Armastab magusat – no magusat pole ma kunagi armastanud, aga! Millegipärast on mind viimasel ajal tabanud tõeline magusa- ja küpsetushullus, et ise ka imestan. Ju ma siis hakkan ideaalseks muutma.
 • prinkis rindadega – hmpfh. Alati võiks olla ju parem, aga gravitatsiooni vastu ei saa. Ning kunagi on hüüatatud: “Issake, sul on keskkoolitüdruku rinnad ju!” Mis oli creepy, aga meelitav.
 • väikese ilusa tagumikuga – selles osas feilin ma sajaga. Mu tagumik polnud ilus isegi mitte siis, kui ma ise väike olin ja mõnikend kilo vähem kaalusin.
 • pikkade juustega – ma olen elus olnud paar korda lühikeste juustega (ehk kõrvadeni-õlgadeni) ja mulle see ei istu. Ma pean saama juukseid patsi panna. Samas olen ma ähvardanud pixie cuti kasuks otsustada, kui mul pärast sünnitust peaks juuksed välja kukkuma. Aga olen kindel, et kasvatan sellegi välja ja minu soenguks jääb siiski poolpikk.
 • armastab veini – väga armastan. VÄGA. Millegipärast ei arva mu oma mees, et selles midagi ägedat oleks, ideaalist on asi tema jaoks kaugel.
 • ei karda meikimata välja minna – iga päev käin meikimata.
 • mehest lühem – enamasti olengi meestest lühem. Lühikeste inimeste võlud.
 • sportlik – sport mulle meeldib, kehakuju ainult sageli ei saa aru sellest ja ei tule mu ponnistustega kaasa.
 • sale ja trimmis – feilin jälle täiega.
 • hea autojuht – ülbitsemata võin öelda, et olen üsna hea ja hoolas autojuht. Silmamõõt veab küll teinekord parkimisel alt, aga all-in-all olen üsna tubli. Liikluseeskirjad on mu pet peeve, ma ei suuda ära oodata, kui uus LE välja antakse, et seda tudeerida saaks.
 • hoolib üle kõige perekonnast ja lastest – kui keegi on minu perekonnas, siis ma armastan neid lõputult ja olen nende nimel valmis minema läbi tule ja vee. Kodu ja kodutunne, pere ja perekond on mulle väga olulised ja see, et ma olen sunnitud oma perest kaugel elama, viib mind stressi.
 • naudib head tugevat einet – alati. Kahjuks lähevad meie maitsed lahku, kuna mu mehele meeldib (mu meelest igav) eesti toit, mulle aga kõiksugused eksperimendid ja põnevad maitsed. Ja vürts!
 • vaatab hea meelega pubis või telerist jalgpalli – jälle pean tunnistama, et millegipärast on mu abikaasa täiesti spordikauge inimene (st teeb, aga ei vaata) ja tema jaoks on see kaugel ideaalsest, et ma jalkahull olen.
 • teab oma piire, mis puudutab alkoholi – tean oma piire väga hästi. Olen elus ühe korra täis peaga oksendanud ja see oli siis, kui ma olin 15. Mälukaid pole ka ette tulnud.
 • jälgib kaalu – alati jälgin, enamasti küll kaugelt ja umbusuga.
 • kõrge seksisooviga – bahahahaa!
 • kõrgharidusega – ma ise unistan ikka magistrist küll…
 • töötab – mhmh, mulle meeldib väga kirjutada (kui seda saab tööks pidada), aga tööl KÄIA mulle alati ei meeldi, sest mulle meeldib magada.
 • teenib mehest rohkem – praegu teenime vist üsna võrdselt, aga eelmisest mehest ma teenisin rohkem.
 • innustab meest sõpradega välja minema – aga ta, raisk, ei lähe ju! Ma käin talle viimased kuud juba pinda, et mis mõttes ta väljas joomas ei käi, ta üldse ei saa aru, et varsti enam ei saa ju!
 • teeb nalja ja naerab palju – naerda mulle meeldib väga.
 • tunneb end mugavalt igas riietuses – tunnen end mugavalt tank topides ehk maikades ja mugavates pükstes ehk pidžaamades või dressides. Nii et mitte sugugi igas riietuses ei tunne end hästi, eriti praegu.
 • suudab end valmis panna kümne minutiga – nullist sajani, kusjuures, st et saapad ja mantli saan ka selle ajaga jalga-selga.
 • teeb hea meelega kodus süüa – see on selline värk, et väga halb on teha süüa inimesele, kellele su toidud ei meeldi. Igavaid tavatoite ma teha ei viitsi ja sinna see kokkamisrõõm kaobki…
 • meeldib mehe sõpradele – seda peab mehe sõpradelt küsima.
 • talle meeldivad mehe sõbrad – meeldivad. Eriti meeldib mulle see sõber, keda me Twilightiks kutsume ja keda ma IRL olen ainult kaks korda põgusalt näinud…
 • oskab rahaga mõistlikult ümber käia – bahahahaa!

Kui ideaalne oled sina?

11 thoughts on “mina olengi ideaalne naine

 1. Pingback: ideaalne naine? « naerusegune

 2. LJB

  “kui mul pärast sünnitust peaks juuksed välja kukkuma.” – kukuvad, täiega 🙂 ja siis kui tagasi hakkavad kasvama siis on tukk ees!

 3. pirtsu

  ma olen ka täiega ideaalne naine. kukkusin läbi ainult mõnes punktis.. nagu nt “ideaalne autojuht” 😀 . ma olen “kui väga vaja, siis sõidan kolmekümnega koju ära, aga parema meelega rooli ei istu” juht.

 4. Kairi

  aitäh, daki! nüüd ma siis tean, et mu peika tahtis must ainult ideaalset naist teha, kui ta mu juuksuriplaani kuuldes kiunudes ukse ette viskus. ja mis mõtted küll peavad olema juuksuripoistel, kes meile neid poisipeasid lõikavad?! õudne võimutunne, et fakkjee, jälle saab ühe naise ebaideaalseks tuunida and i get paid for it too?!

  mehed on ussid!

 5. Irja

  Hehe, kui välja arvata see,
  et mul juba aastaid on juuksed lühikesed (sest selles maailmas, kus mina tegutsen, et ole pikajuukseline naine tõsiseltvõetav, sest ta näeb naine välja:), aga noh – eks peab järeleandmisi tegema – valik, kas olla ideaalne või tõsiseltvõetav…nojah,
  ühesõnaga, ka mina olen ideaalne.
  Ja ma vaidleksin sinuga kokanduse alal, naine, ma näen seda kooki unes, mille ma ära sõin, kui naiselikkus üle pea kokku lõi. (oli vist diil, et mina sõin? või mu lapsed?)

 6. Pingback: Ideaalne naine? « Tsenseerimata jora

 7. luize

  Jah, ma ka mitmes punktis feilin täiega. Veini ei joo ja rinnad ka ei pringi enam ammu… enamus mehe sõpru on ka kahtlased millegipärast… aga tegelikult on asi selles vist, et vallalistel on teised huvid kui pereinimestel ja tihti ei saada aru, misse naine kodus viriseb.
  Ja ehkki ma pole teabmispikk ka, olen paljudest poistest pikem.

  Aga muus osas sjem-vosjem.

  1. daki Post author

   Luize, hahaahaa, super-tegusõna: prinkima!

   Irja, selle koogi sõid su lapsed ära, minu mees teab, et sina sõid selle ära ja mina ei saanud üldse! Peab uue koogi tegema. Ja mis mõttes ei võeta pikajuukselisi naisi tõsiselt?! Uskumatu!

   Ja ma tänan selle tuka-jutu eest. Ma mäletan oma ponnistusi, mis kestsid aastaid, et tukk välja kasvatada, kui ma noor olin. Nii et tuleb jälle, jah?

 8. Anu

  Tukka ei pruugi tulla. Mul ei tulnud. Ja see juuste mahalõikamine, kui nad välja hakkavad langema, on kah loll. Ma tegin selle vea ja väikseid juukseid raske kokku korjata. Enamus leidis tee lapse suhu. 🙂 Ja karvakasvule see kah mu arust positiivselt ei mõjunud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.