daki.elab.siin



Scrubsis oli Eesti-reference!

Haah, värskes Scrubsis oli just selline dialoog.

J.D: It’s like all of the sudden this hospital is a police state!
Elliot: Well, next thing you know they’re going to charge doctors for candy at the gift shop.
J.D: They do charge doctors for candy at the gift shop, Elliot.
Elliot: Really? Then why does Johan always…
J.D: Because he wants to make you his wife and take you back to Estonia.
Elliot: Aah, that’s why he’s always asking me if I’m comfortable around oxen.

Eestimaa – härgade maa!

Temaatiline muusikapala kah: Lazlo Bane – «Superman».

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Sarnasel teemal...


Kommentaarid

  1. 1 Ralf says:

    Mina olen seni registreerinud kaks viidet Monkis, ühe filmis Playing God ja ühe teada-tuntud Encino Man’is.

    Posted 18. jaan 2009, 17:38
  2. 2 daki says:

    Mis Monkis oli?

    Posted 18. jaan 2009, 22:16
  3. 3 daki says:

    Ma muide mõtlesin, et nad panid sellele tüübile nimeks Johan ainult selle pärast, et Johann Urb on ainuke eestlane, keda nad teavad.

    Posted 18. jaan 2009, 22:16
  4. 4 Erin says:

    Monk vaatas laipa ja teadis koheselt armi järgi käel, et tegemist on Eestist (või mõnest teisest Baltimaast) pärit tüdrukuga… ja isegi vanuse ennustas selle armi järgi..kuna just siinkandis olevat vastavatel aastatel kõik vastsündinud niiviisi vaktsineeritud. (Hiljem selgus et tegemist oli Leedu päritolu neiuga).

    Mina olen Eestile viidet kuulnud ka ‹Felicity’-s. Seal toodi mingile peole kast eesti šokolaadi…ja see põhjustas laialdase toidumürgituse ;)

    Posted 19. jaan 2009, 09:41
  5. 5 daki says:

    :D Vihje Kalevile?

    Posted 19. jaan 2009, 19:10

Lisa kommentaar

(nõutav)

(nõutav)



Formatting your comment
Back to Top | Textarea: Larger | Smaller