MEHESÕNA: Mida mehed kardavad? Näokreeme?

Inimesed ja inimeseks olemine, Külalispostitus 6 Replies

Mulle mehed üldiselt väga meeldivad, aga mul tekib väga sageli küsimusi, miks mehed on sellised nagu nad on. Võib-olla teil ka? Seega on siin blogis nüüd rubriik “Mehesõna“, kus üks mu meessoost sõber aeg-ajalt võtab vaevaks ja vastab (oma perspektiivist) kõigile mehi puudutavatele küsimustele. Palun väga – kui sul on küsimus, jäta see kommentaaridesse ja mees vastab!


Mida mehed kardavad? Mehed tunduvad kartvat nii vähe – või ei näita nad seda välja?

Meestel on hirme sama palju kui naistel ning need erinevad sama palju indiviidipõhiselt kui õrnema sugupoole esindajatel. Ise kuulun veel selle põlvkonna hulka, kus sisendati maast madalast mantrat, et kardame me kõik, kuid vaprus on hirmudest olenemata edasi tegutseda. Omamoodi sotsiaalne surve on ka meie ühiskonnas olemas: mehed peavad ju olema siiski mehed! Kuigi viimasel ajal on see nõue aina skisofreenilisem – peame olema sisuliselt emotsionaalsed sotsiopaadid, mis aga on oksüümoron.

Kui mees ütleb, et ta petab oma naist sellepärast, et meelde tuleks, kui hea ikka oma naine on – kui suur load of bullshit see 10 palli skaalal on? Või mis värk sellega ikka mehe vaatenurgast on?

Nii rumalat põhjendust pole ma oma elu jooksul veel kordagi kuulnud, igastahes lõhkusid sa ära mu bullshiti skaala. Petmiseks on mitmesuguseid põhjuseid ja veel rohkem põhjendusi, aga see on praktiliselt sama jabur, kui viriseda mugavate pükste kandmise üle kodustes oludes.

Miks on nii raske saada mehi näokreeme kasutama, muudest ilutoodetest rääkimata! On siis raske see kreem näkku läratada või?

Lühike vastus: jah.
Pikk vastus: jah, kurat.

6 thoughts on “MEHESÕNA: Mida mehed kardavad? Näokreeme?

 1. Revenga

  Kui näonahk suvel kooruma hakkab, siis võib vaikselt pimedast nurgast kuulda: “Kuule, kus su see…. noh… kreem on?”

  1. daki Post author

   Ma muide küsisin ise seda näokreemi asja, ja just seetõttu, et elu on kuidagi viinud kokku meestega, kellel oleks seda vaja mingil põhjusel, aga kes keelduvad.

 2. Liis

  MrsB-le ütleks kiuslikult vastu, et isegi mõni enda välimuse eest hoolitsev NAINE ei kasuta näokreemi. Nagu mina. Aga igaühele oma ja see on täiesti oma asi, millist suunda järgida. Kui probleem ON – no näiteks õudne akne, mis juba sotsiaalseid suhtei häirib – siis tuleb sellega tegeleda. Kui probleemi pole, siis asja eest teist taga ei ole IMHO mõtet möksida.

 3. Eh

  Igasugused kreemid tekitavd lihtsalt nahale sõltuvust. Nahk oskab ise enda eest hoolt kanda. Tuleb tarbida lihtsalt piisavalt vett ja süüa väärt kraami. Ja mehe juures on kõige ägedam hoopis habe, mitte näokreem 😛

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.