huumorit aastast 2007

Määratlemata 5 kommentaari

Ma ikka aeg-ajalt käin oma blogiarhiive läbi, küll otsimas üht, küll teist. Ja vahepeal satun ma muidugi superpostituste otsa, mis ajavad naerust kõõksuma.

In related thoughts: ma mõtlen, et kas peaks vana arhiivi jälle blogi külge liitma. Kui palju inimesi see üldse huvitaks?

Aga igal juhul, let me present you: projekt “Pingi värvimine”! Ajast, kui me veel Birxiga töötasime kõrvalmajades ja jagasime ühist hoovi.

Kellelt: Birx
Kellele: Daki
Teema: Ettepanek projektijuhilt

Meil on plaani võetud [kustutatud turvapõhjustel] hoovis oleva pingi värvimine. Tegelen hetkel haldusspetsialisti seepimisega, et ta meile värvi ostaks või eraldaks selleks teatud summa. Tegevus on tõenäoliselt määratud hukule või tuleb selle värvi eest maksta natuuras.

Probleemid, mis vajavad lahendamist:

Pingi värv (minu ettepanek sinine, heleroheline või rämeroosa)
Isik, kes maksab natuuras ja natuura määr

Ettepanek pingi disaini suhtes:

Pink ühte tooni ja seljatoele võiks kirjutada «värske värv». Pole vaja teistel oma perset laiaks istuda. Nii on meie laiadel persedel rohkem ruumi.

Birgit
projektijuht

NB! Vastuseid ettepanekutega ootan oma postkasti 06.09.2007 12.00

//

Kellelt: Daki
Kellele: Birx
Teema: Re: Ettepanek projektijuhilt

Vastused ja omapoolne visioon projektist Pingi Värvimine.

1.1 Pink võiks olla värviline. Mida värvilisem, seda parem. Võiks suisa kaaluda vikerkaarevärvide kasutamist, et meeles pidada meie armsaid vähemussõpru (sõna «vähemussõprade» patent pending).

1.2 Kui Pink ei saa mingil põhjusel olla vikerkaarevärviline, siis teen ettepaneku, et Pink võiks olla:
a) punane
b) sinine
c) roosa
d) roheline
Värvide a) b) ja d) kombineerimisel sümboliseeriksime me suurt sõprust ja vendlust, mis valitseb kahe ametiasutuse, mille alluvuses meil on au ja uhkus teenida, vahel. Värvi c) ja ainult värvi c) (või värviga a) või b)) kombineerimine tõstaks aga kindlasti meie kollektiivide, kuhu kuuluvad peamiselt naised, moraali ja ühtsustunnet.

1.3 Pingi ühevärviliseks värvimist ei poolda. Vähemalt võiksime me kasutada kahte värvi, sulle purk ja mulle purk. Ja siis teeksime kunsti.

1.4. Värske värvi teatise teen ettepaneku maalida suurelt seinale ja/või suurele infotahvlile, mille võime meisterdada käepärastest vahenditest.

1.5 Et meie persetel oleks rohkem ruumi istuda, teen ühtlasi ettepaneku värvida Pink laiemaks kui see hetkel on, ehk siis lastekeeles väljenduses «üle joonte» (nagu värviraamatus).

1.6 Tasu eest peaks hoolitsema mõlemad vasutavad isikud. Natuura määr peaks olema võrdelises seoses värvide kirevuse ja meile üldise meeldivusega; sellega, kuidas tagatakse meile töövahendid; ka vahendite võimaldaja isiklike ja sooliste eelistustega.

1.7 Ühtlasi peaksime me kaaluma maailmas vähem levinud praktikat MITTE maksta tööandjale peale töö eest, mida me teeme.

Projektijuhi assistent, juhiabi-raamatupidaja ja turundusosakonna juhataja kohusetäitja,
Dagmar

///

Hiljem: Jõudsime projekti ajutrustiga just järeldusele, et tuleb ellu kutsuda ka järgprojektid 2-5, mis kannavad esialgseid tööpealkirju:

Projekt nr 2: Ehitada Pingi Juurde Tuhatoos
Projekt nr 3: Ehitada Pingi Kohale Varikatus
Projekt nr 4: Muretseda Pingi Juurde Küttekeha
Projekt nr 5: Ehitada Pingi Ümber Seinad

Kõik eelnimetatud projektid viiksid lõpuks välja lõpp-projektini, mis kannab töönime «Ehitame Hoovi Kabineti».

Täna on olnud äärmiselt tegus projektikirjutamise päev, ei ole midagi öelda.

5 thoughts on “huumorit aastast 2007

  1. daki Post author

   Super! Kolm tahtjat on rohkem kui mitte ühtegi tahtjat, nii et ma võtan selle plaani. (Ma pean need ära sortima, sest tõstes läksid paroolidega postid paroolivabaks ja ma peaks natuke tegema toimetamistööd.)

 1. CV

  Mul on kombeks vahest lugeda varasemaid postitusi blogides. Nii kahju oli kui Sa maha võtsid. Lahe on ju aeg ajalt vaadata tagasi, et milline inimene varem oli.

 2. Külaline

  Kus on,sinna tuleb juurde.Loeks ka Su varasemate aastate postitusi hea meelega,eriti päris esimesi paari aastat!:)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.