seitse surmapattu

Määratlemata 4 Replies

Nirtilt võtsin.

RAEV

 1. Kelle peale sa viimati vihastasid? Pussaka ilmselt.
 2. Relv sinu valikul? Bazuuka.
 3. Kas sa lööksid vastassoost isikut? Jah. Olen ka löönud. Ei ole uhke.
 4. Aga samast soost? Jah. Vt ülemine.
 5. Kes viimati su peale vihane oli? Ma ei tea. Musja? Birgit?
 6. Mis vihastab sind kõige enam välja? See, kui minuga käitutakse nagu väikse lapsega ning hakatakse kamandama ja käsutama. Veel vihastab mind inimeste rumalus, idiootsus, kitsarinnalisus, äärmuslus.
 7. Kas pead pikalt viha või mitte? Viha lahtub loetud minutitega. Ma olen äkkviha supernäidis. Kahjuks on seda aga teistel inimestel väga raske mõista ning sageli juhtub, kui minul on asi juba unustatud, siis teine inimene käib veel mitu päeva ringi, must pilv pea kohal. Ma lihtsalt ei näe mõtet pika viha pidamisel. Aga nagu Nirtigi – kui ikka mu usaldust on petetud, siis okas jääb hinge ning kuigi ma teen naeratavat nägu ja suhtlen edasi, ei suuda ma inimesest enam nii palju pidada kui varem.

LAISKUS

 1. Mida sa peaksid iga päev tegema, aga pole tegelikult päris ammu teinud? Koristama äkki? Ma ka ei tea. Kirjutama ka muidugi. Ja trenni tegema.
 2. Kõige hilisem aeg, mil oled ärganud? Nüüdsete öövahetustega ei lähe ilmselt vastus enam arvesse. Enne seda… Ega ma kunagi üle 2-3 suuda magada, ükskõik, mis kell siis on magama saadud.
 3. Nimeta inimene, kellega oled plaaninud ühendust võtta, aga pole seda teinud. Pirtsu. Maris.
 4. Kõige magedam vabandus, mida oled öelnud? “Ma unustasin/magasin, sorry.”
 5. Oled sa kunagi vaadanud ka pikki reklaame? Jah.
 6. Millal tegid viimati korralikult trenni? Jooksmas käisin eelmine nädal, aga rauda sai vist ülemöödunud nädalal tõmmatud. Jah, tunnen puudust. Jälle. Aga enam ei raatsi trennikaarti ka osta.
 7. Mitu korda vajutasid hommikul edasilükkamisnuppu oma äratuskellal, et kauem magada? Ma teen seda iga jumala kord. Ma panen kella pool tundi varem helisema, et juhul, kui ma ei jaksa ikka karke alla ajada, siis magan viimase minutini.

APLUS

 1. Lihasööja? Oo jaa. Ilma lihata ei saaks mitte kuidagi.
 2. Suurim kogus alkoholi, mida oled korraga ära joonud? Ei tea, ei mõõda.
 3. Oled dieeti pidanud? Jah. Terve elu on üks suur dieet (või õigemini – toitumise jälgimine).
 4. On sul kaaluprobleeme? Jah. Peamiselt see, et kaal ei taha alla minna, siis kui mina seda tahan. Bastard.
 5. Mida eelistad? Magusaid, soolaseid või vürtsikaid toite? Vürtsikaid muidugi. Magust ei söö peaaegu üldse, jäätist vahepeal.
 6. Oled sa kunagi vaadanud väikest last või looma & mõelnud:”Mmm.. Lõunasöök.”? Ei.

IHA

 1. Mitut inimest oled näinud alasti (arvesse ei lähe filmid & perekonnaliikmed)? Appikene, kes sellist asja teab? No ma ühinen Nirti arvamusega, et kui igast duširuumid jne sisse arvata, siis on arv suure tõenäosusega kolmekohaline.
 2. Mitu inimest on sind alasti näinud (arvesse ei lähe arstid & perekonnaliikmed)? Vt. eelmist punkti.
 3. Oled sa kunagi avastanud, et vahid vestluskaaslase (ükskõik kummast soost) rinda või jalgevahet? Rindu vaatan küll, muidugi. Jalgevahet… Hmm, ega vist eriti mitte.
 4. Oled sa seksinud? Tsiteerin Nirtit:  “Jah. Palju. Kõigis asendites.”
 5. Lemmikkehaosa (teiste juures)? Triitseps. Musja juures on palju salakohti, mis mulle meeldivad. Üldiselt meeldivad mulle meeste jalad – aga ainult normaalsete sääremarjadega jalad! Kõht. Niuded. Naiste juures ka, kõht, niuded, see koht, kus selg läheb üle tagumikuks.
 6. Kas prostituudid on sulle ettepanekuid teinud? Hahahahaa, tahaks näha mõnda naist, kellele on (Eestis, Eesti prostituudid).
 7. Oled sa kunagi teinud rasedustesti või suguhaigustetesti? Mõlemat, kas on kedagi, kes pole? Ja suguhaigustetest on lihtsalt common sense, seda peab aeg-ajalt tegema, ka siis, kui sa kasutad kummi ja/või on püsipartner. Mitte teha on sulaselge rumalus.

AHNUS

 1. Mitu pangakaarti sul on? Kaks.
 2. Kui sul oleks miljon krooni, mida teeksid sellega? Maksaksin enda, Birxi, Siki ja kõigi teiste muside võlad ära. Ja siis läheks sööks hiinakat kuskil. Ülejäänud raha eest käiks korra kinos.
 3. Kas oleksid pigem rikas või kuulus? Rikas. Miks ma ei ole rikas?!
 4. Kas võtaksid vastu igava töö, kui teeniksid selle eest hullult raha? No mis küsimus see selline on?! Ma võtaks praegu vastu praktiliselt iga töö, mis maksaks rohkem kui miinimumpalk ja mida ei peaks öösiti tegema.
 5. Kas oled midagi kunagi varastanud? Jah.
 6. Kui palju muusikat on sul arvutis? Umbes 10 GB. Peakski puhastuse tegema, kellel ikka kõiki Serge Gainsburg’i albumeid vaja on, ega ta nii hea ka  polnud.

UHKUS

 1. Mida oled teinud, mille üle oled tõsiselt uhke? Ma ei tea. Tõesti ei tea. Praegu on kõik elu nii tualetis, et ma olen vist kõige rohkem uhke selle üle, et ma jätkuvalt veel hingitsen läbi häda.
 2. Mida oled teinud, mille üle su vanemad on väga uhked? Ega nad eriti ütle, kas nad on mu üle uhked, pigem ütlevad ikka, kui ma neis jälle pettumust olen valmistanud. Eks nad vast on ülikooli lõpetamise üle uhked ja isa on kindlasti uhke ka selle üle, et ma Õhtulehest ära julgesin tulla, kuigi praeguseks muidugi on see mulle kõik näkku tagasi lennanud.
 3. Üks asi, mida tahaksid elus saavutada: Tahaks elada kuskil Lõuna-Eestis maal, kasvatada lapsi ja kirjutada värke. Ja et ei peaks koguaeg raha pärast muretsema. Muretut elu tahaks, ühesõnaga, kasvõi natuke aega tunda.
 4. Kas sind ärritab teisele kohale tulek? Ei, absull mitte. Ma ohverdan sageli võidugi selle nimel, et saaks kauem mängida (nt kaarte). Mulle tõesti meeldib mängimine võidust rohkem. Lauajalkas olen ma grandioosselt kehv mängija, aga ikka tahan mängida. Mis ärritab kõiki mu sõpru, sest nemad tahavad võita, mitte niisama mängida. Ja samas on see üks põhjuseid, miks mu elu nii tualetis praegu on. Sest kui ma oleksin karjäärihimulisem, võitlusvalmim ning kompetatiivsem, siis mul poleks ilmselt praegu neid probleeme, mis mul on.
 5. Kas oled kunagi osalenud võistlusest, teades, et sinu oskused on palju paremad kui kaasvõistlejate omad? Ei. Ma ei ole milleski eriti hea ega osav, sellepärast ma võistlustes eriti ei osalegi.
 6. Oled sa kunagi petnud, et saada paremat kohta? Ei. Vt eelmist ja üle-eelmist punkti.
 7. Mida tegid täna, mille üle oled uhke? Jõudsin koju. Ma ausalt arvasin, et ma ei jõua, suuda, iialgi.

KADEDUS

 1. Millist asja või inimest tahaksid oma sõprade/tuttavate asemel omada? Birxiga sarnast tööd tahaks. Musjaga sarnast kõigutamatut maailmavaadet tahaks. Ja ülejäänud maailmaga sarnast emotsionaalset stabiilsust tahaks.
 2. Kellega tahaksid kohti vahetada? Dita Von Teese’iga.
 3. Oled sa kedagi petnud (igas mõttes)? Jah.
 4. Oled sa kunagi soovinud, et su füüsiline välimus oleks teistsugune? Oo, kogu aeg. Kahjuks olen ma pärinud oma isa õnnetud geenid (hence the kirvenägu, kantpea, lühikesed jalad, tugev kont jne), ema ilusad lokid ja pikad jalad läksid Sikile. (Tore on, nüüd ma hakkasin veel uluma kah, et ma niuke õnnetusehunnik olen. Talking about mental stability…) Aga tõele au andes tuleb tunnistada, et ega ma väga siiski ei põe – ma muidugi tahaks, et ma oleks teistsugune, aga ma tean, et ma ei saa sinna midagi teha ja olen oma saatusega leppinud. Üldiselt.
 5. Millist kaasasündinud iseloomujoont tahaksid oma sõpradelt endale? WTF? Mis kurat on “kaasasündinud iseloomujooned”? Ma ei usu, et sellised asjad olemas on. (Jajaa, kindlasti on igast uuringuid selle kohta, aga ma tõesti ei usu.)
 6. Kas sa tahaksid, et oleksid ise seda küsimustikku saanud koostada? (Tahtsin siia jätta tühiku, et demonstreerida, kui haige võib üks küsimus olla, aga siis ma mõtlesin, et äkki demonstratsioon ei jõua kohale, nii et ma siis ütlen, et lõpp haige küsimus, tõmbas tervele küsimustikule vee peale.)

4 thoughts on “seitse surmapattu

 1. Nirti

  “Ma ohverdan sageli võidugi selle nimel, et saaks kauem mängida (nt kaarte).”

  Kusjuures, ma teen ise ka sageli nii. Mida pikem ja põnevam mäng on, seda ägedam. Mängudes, lauamängudes ja kaardimängudes ei olegi see väga oluline… Küll aga lähen ma turri, kui ma kuskil “päris” konkursil või võistlusel teiseks jään.

  Viimane küsimus, muide, sai mulle selgeks peale seda, kui ma täna ühe raamatu kaant vaatasin ja see kaas tundus mulle nii äge, et ma tundsin kerget pistet, et kahju, et ma ise ei oska nii hästi joonistada, et sellist kaanepilti teha.

  Et tegelikult mõni inimene ehk tunneks kadedust ka, et tema ei tulnud küsimustiku peale ise.

 2. daki Post author

  Ah, mul tuli just meelde, et tegelt on vist kõige magedam vabandus, mida ma koguaeg kasutan (ja mis on tõsi) – ma ei kuulnud/vaadanud telefoni. Ma ausalt ei kuule ega vaata eriti sageli oma telefoni.

  Aga jah, muidu oli äge küsimustik, originaalne mõte ülejäänud memede seas üle pika aja.

 3. daki Post author

  Ma vist tegelt peaks lisama, et kirvenägu olen ma selles mõttes, et nägu on kandiline nagu… nagu mingi eriti kandiline asi. Päris killeriks või mafiosnikuks ma ka ennast ikka ei pea.

 4. Birxu

  Õu ju uišš, et ma sinuga kanastas paaris oleks sellise jutu peale. Lauajalkas võime koos sakkida aga.. oi.. ma ei saa!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.