uuh, uus kuum desktopipilt

Määratlemata 1 Reply

Minu uus desktopipilt:

got milk?

Ja veel natuke uudiseid filmi-sarjamaailmast:

  • Alexis Bledel (Gilmore Girls) tegi kaasa sarja ER kõige-kõige viimases kahes osas noore internina. Kuna ma seda sarja pole pidevalt jälginud, siis tuli see mulle uudisena, pealegi kavatsen selle vaatamise suvel ette võtta.
  • Sarja “Two and a half men” uuendati veel kolmeks (!) hooajaks, mis tähendab, et seda mõnusat asja jagub veel vähemalt 2012. aastani. Praegu käib neil kuues hooaeg.
  • “The Big Bang Theory” sai ka ajapikendust, vuhuu! Seda sarja jätkub meile vähemalt veel kaheks aastaks.
  • Ja ma avastasin uue komöödiasarja, mida pole veel jõudnud vaadata – “Rita Rocks”, kus mängib Richard Ruccolo ehk Pete from Pete and Berg (Pete sarjast “Kaks poissi, tüdruk ja pitsabaar”, mida ka TV3 meil vahepeal näitas, puhas kuld, sõbrad, on see sari, puhas kuld – noor Ryan Reynolds, mm…). Seda sarja uuendati ka järgmiseks hooajaks. Hiljem… Täitsa okei sari on, kuigi ainuke, kes seal tõeliselt naerma ajab, ongi Ruccolo. Kogenute värk.

One thought on “uuh, uus kuum desktopipilt

  1. Evu

    Sarja «Two and a half men» olen nüüd mõned korrad vaadanud, sest mul on televiisor. Minu jaoks see pole nii väga pean-nägema-sari. Hilisõhtuseks vaatamiseks sobib. Seal on häid kilde ja saab naerda, ent veidi kulunud kohati. Maitse asi!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.