Maailma parim sünnipäevakingitus ehk Esitleme uut hitti

Määratlemata 19 Replies

Ühesõnaga, vaadake, mul on sellised sõbrad, eks. Nad on vahepeal natuke napakad, vahepeal puhta hullud. Seekord aga nad ületasid end täielikult. Nimelt tuleb välja, et terve Tartu hoidis viimased kaks kuud Suurt Saladust – et moodustati mulle sünnipäevalaulu loomiseks ja tegemiseks bänd nimega Tartu Geenibassein (TGB) – vokaal Nadja, klahvid ja bäkk Birx, kitarr ja heli Ur, bass ja lüürika onuAnton, trummid Pets. onuAntoni geenius mõtles välja geniaalsete sõnadega loo “The Walk of Shame” ja siinkohal pean ma vajalikuks rõhutada, et lugu pole siiski minust, vaid minule.

Aga iseenesest on täiesti, täiesti uskumatu, et nad seda tegid. Esiteks pidin ma eile šoki saama, kui ma järsku pilgu pöörasin ja laval saundtšekki hoopis neid tegemas nägin. Teiseks… No kamoon! Mu lahedad värdjad panid kokku BÄNDI, et mulle LUGU teha ja see esitada ja nad suutsid teha kaks kuud täiesti salajas proove. Midagi hakkasin ma aimama alles siis, kui pärissünnipäeval üks tšikk kogemata mulle mokaotsast mingit sünnipäevalugu mainis ja no muidugi tundus siis selle valguses kahtlane, et Anton eelmisel laupäeval arvas, et kõige parem sünnipäevakink oleks ikkagi laul ja “kuule teeme bändi ja paneme nimeks Tartu Geenibassein”. Mina pakkusin 80 Protsenti nimeks, aga see talle millegipärast ei meeldinud.

Ühesõnaga, ma armastan teid ja te olete täiesti hullud. Täiesti!

Pidu oli ka superlahe, kui kaks ektsessi välja jätta. Kostüümindusega sai kõvasti nalja ja ma arvan, et eilse peo lahedaimaks kostüümiks pean ma Siki Corpse Bride’i kõrval välja kuulutama Tanni nägemuse nõiast, sest nii uskumatuid papusid, mis tal jalas oli, annab ikka välja mõelda. Aga piltide pealt näete (kui ma ükskord pildid saan).

Ja nüüd siis, lubage esitleda – surematu hitt “The Walk Of Shame”! Kas teile tundub ka, et natuke regilaululik on justkui? Pilte vaadake ka, see on Piia meisterdatud fantastiline singlikujundus.

[audio:https://daki.tahvel.info/wp-content/tartu-geenibassein-the-walk-of-shame.wma]

Siit peaks saama lugu tirida.

Hiljem… Tundub, et audioplayer ei ühildu veel uue WP-ga ja millegipärast fail ei mängi. Ma katsun selle õige pea ära parandada Andrise abiga. Seni olge kannatlikud! Lugu on kuulmist väärt!

PS: Miks uus WP viskab suvaliste rubriikide ette linnukesi ja arvab, et teab, mis rubriike ma tahan postile panna? Nii näiteks topib ta sellele postile konstantselt juurde rubriigid “daki’s list” ja “rant”, kuigi neist on asi kaugel. Iga kord muudan ära ja pärast salvestamist on ikka tagasi.

Veel hiljem… Ma tahan veel rõhutada, et see on absoluutselt kõige lahedam asi, mis mulle iial korraldatud on. Tõesõna. Varem ma käisin vahepeal ringi vingus näoga ja mõtlesin, et miks keegi ei korralda mulle üllatuspidusid näiteks, mida ma ise olen teinekord korraldanud, aga nüüd… Nüüd on mul piinlik, et ma ise pole rohkem vaeva näinud. Edaspidi näen! Kuigi ma ei tea, kuidas säärast asja saaks iial ületada…

19 thoughts on “Maailma parim sünnipäevakingitus ehk Esitleme uut hitti

 1. t05h4

  Minu geeniuse käekiri on sisekaanel. Ma eile ei pannudki tähele 🙂
  Vaatasime just videot ka laiv-esitlusest. Nii rõõmsaid joodikuid polegi ammu näinud 😀

  1. daki Post author

   Tahan ka videot näha! Ja ärgem unustagem, et peame tegema muusikavideo. Ja Raadio 2-e pidime ka saatma ju.

 2. daki Post author

  Okei, mu vastused tulid imelikud ja üksikud, sest katsetasin, mis see kiirvastamine uues WP-s on. Selgub, et ei midagi innovatiivset.

  1. daki Post author

   Nüüd on jah hilja. Ma tegelt olin täitsa kindel, et kõik olid ses osas ühel nõul, me ju rääkisime umbes terve õhtu sellest. Aga nüüd – prepare to be famous!

 3. Harilik

  See jääbki bufferdama ja alla laadimise link “page not found” – tahaks ka antoška üllitist kuuata või need lingid töötavad teil aind kodumaa piires?!? 😛

 4. Pingback: Ma olen kade, tõepoolest » Tikri Päevaraamat

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.