iseendale: Mangi horoskoop

Määratlemata 6 Replies

Veevalajale ennustatakse vahelduseks midagi head ja toredat, ainuke, mis mind muretsema paneb, on nõnda heitlik armuelu – kui mulle viimati midagi sellist ennustati, siis kahjuks läks see ka suure mürinaga kõik täide… Aga mõnes mõttes tundub, nagu käiks jutt hoopis möödunud aastast – aasta alguses sai hoogu suur reisimisaeg, lisaks segased töösuhted jne… Mang paneb aga minu puhul üldiselt täppi. Olgu see siis õnneks või kahjuks. Eks tuleb vist võtta nii, et kui ennustab halba, siis teab teha pingutusi sellest hoidumiseks.

Just Veevalajat ootab ees kõige suurem muudatuste aasta. 5. jaanuaril liigub Jupiter Veevalaja märki ja kuulutab neile 6- või koguni 12aastase uue elutsükli algust.

Kohe ei peagi midagi juhtuma, midagi erilist ei pruugi ka toimuda, kuid sisemist lootusrikkust tunneb Veevalaja endas küll. Kuu lõpus alates 26. jaanuarist võib reisikohvri valmis panna, tolmu saabastelt pühkida ja ära lennata.

Kogu aasta on head suhted välismaaga. Nooremad saavad tööle reisibüroosse või lähevad giidikursustele, naised sõidavad külla teisest rahvusest sõbrale. Mehedki lähevad välismaale, tööd tegema. Igatahes suurem osa Veevalajaid tunneb juba aasta esimestel kuudel vajadust minna avaramatele väljadele.

Veebruari teisest poolest alates ja kogu märtsi jooksul tuleks ennast tööalaselt paika panna ja pakutavad ettepanekud vastu võtta. Vastasel juhul tuleb hakata võlgu elama.

Naistel läheb kooselu märtsis keeruliseks armukadeduse pärast. Juhul kui nad tööle ei asu, võivadki jääda rahalisse sõltuvusse oma välismaa mehest.

Aprill on emotsionaalselt ülesköetud, seda põhjustavad uued tutvused, uus keskkond ja hulk uusi mõtteid. 25. aprillist jääb kõik vaiksemaks.

Mai esimesel poolel mõtleb Veevalaja elukohaga seotud küsimustele ja pühendab end pereliikmetele. Noortel naistel on jälle pingeid rohkem, sest maigi toob jätkuvalt uusi meestutvusi.

Kuu teine pool on täis romantilisi seiklusi, mis annavad taas partnerile põhjust armukadeduseks.

Juunis on Veevalajal kõrge loomepotentsiaal, tugev elujõud ja organisaatorlikud võimed. On oodata tööalaseid saavutusi, sagenevad reisid ja põnevad kohtumised vastassooga, mis mõjub nagu hapnik leegile. On aasta esimese poole kõige huvitavam kuu!

Juulis tööd jätkub, kuid see muutub rutiinsemaks. Vabal ajal Veevalaja päevitab, lubab endale elumõnusid ja lõdvestust. Välismaailma suhtes on ta veidi ükskõikne, mistõttu võib kas partnerilt või töökaaslastelt kriitikat kuulda. Üldiselt teda praegu teiste arvamus ei huvita.

Kuu lõpul, ilmselt 26. juulil, sõidab ta ära või alustab uue suhtega. Veevalaja on jäänud kindlaks aasta alguses sündinud mõttele – ei mingeid piire, ainult edasi!

Vanadel inimestel on juulis aktuaalsed kinnisvaraga seotud ja tööalased väljavaated, samuti lastega seotud küsimused. Need jäävad päevakorda ka augustis. Lapsed vajavad materiaalset abi.

Noorte põhihuvi on augustis endiselt partnersuhe. Sünnib konkreetne otsus, kellega lõplikult kokku jääda. Mõnel tuleb seepärast kuu lõpus või septembris vana partneriga kohtusse minna.

September on suuremalt osalt ebameeldivuste kuu, on arveteklaarimist ja varanduse jagamist. Vanemad inimesed tegelevad oma laste kinnisvaraküsimustega. On rahaliste ja varaliste kaotuste oht.

Oktoober on parem, nüüd võib uuendustega jätkata. Vabadus on kätte võidetud!

Novembris tuleb uus töökoht või edutamine vanas kohas. Võimalik on kokkupuude filmi-, muusika- ja müstikamaailmaga.

Detsembris tuleb huvitavaid ettepanekuid osaleda põnevas projektis, mida toetavad rikkad inimesed.

Noortel naistel on armastuses jälle uus algus. Pea käib ringi ja tundub, et kõik on kui unenäos, sest Neptun liigub ikka veel Veevalajas.

6 thoughts on “iseendale: Mangi horoskoop

 1. v.

  Õõõõh! Ei ole vaja siukseid asju mulle, v.a töö ja pakkumistega seotud lisaraha (korteriehitamine on vastikult kulukas “lõbu”)… Seega – ommmm, unustame ära, mis just loetud sai, mida ma ei tea, seda pole olemas…:-S

 2. daki Post author

  Ma tean! Tõsiselt õõvastav.

  Muide, mul on meeles, kuidas sa mind hädast välja aitasid, püüan õige pea võlad klattida.

 3. Triangel

  Mina ei tea, mina olen üle hulga aastate horoskoobiga väga rahul 🙂 (mitte et ma mäletaks, mis eelmistel aastatel oli, aga midagi nii head pole ma ammu lugenud. kohe väike lootus on tekkinud, et asjad hakkavad korda minema)

 4. v.

  Daki, ära muretse, ma miinuses pole, tulen toime, seega vaata selle tagasimaksmisega, kuidas Sul endal parem on. Lihtsalt minusugusele materjalistile on mõnevõrra paanikat-tekitav, kui säästud nagu musta auku imetakse, samas kui juurde tuleb ikka vanas heas aeglases tempos (nagu öeldakse, riigi leib on peenike, aga pikk)… Eelmisel aastal tuli tõlke-haltuura mulle ise sülle, praegu pean end kokku võtma, et tööd küsima hakata, aga ma ei ole eriti osav küsija…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.