igapäev

Määratlemata 7 Replies

Täna oli üllatavalt tegus päev. Laupäeva kohta. Emme käis külas ja hakkas kohe otsast pihta, ikka seda asja sättima ja teist asja sättima ning lõppkokkuvõtteks tõstsime mööblit ümber ja kõik sai kohe palju parem. Hiljem tõin poest veel kodukujunduskaupa juurde, näiteks vaiba ja Jyskist kaks imekaunist ja odavat patja (neid oleks taht kohe rohkem võtta) ja kööki üht-teist. Nüüd on köögis kardinad ja mu Nipiraamatud ja kokaraamatud leidsid ka koha (kuigi kohe peab uue kasti muretsema, see sai neid juba täis) ja riisipaberist lambikuppel on kah.

Huvitaval kombel ei leidnud me aga mitme-setme poe külastamisel seda, mida kõige rohkem oleks vaja – seinale kinnitatavat nõudekuivatusresti. Lõpuks ühe leidsime Koduextrast, aga seegi oli vigane – alt puudus veekogumisalus. No kes on nii idiootne, et teeb nõudekuivatusresti ilma veekogumisaluseta? Nii, et kogu tilkuv vesi kraanikausikapi taha ilusasti voolata saab ja seal pahandust tekitada? Uhh. Kohe vihaseks teeb. Ja mul pole enam õrna aimugi, kuhu peaks vaatama.

Lisaks käisime seitsmesajas mööblipoes, sest vaja oleks kummuteid ja kappi. Silme eest võttis kirjuks, ikka hämmastavalt palju on ilusat ja koledat, aga igal juhul kallist mööblit. Vaatasin ja katsusin peeneid magamistoakomplekte ning mõtlesin, et tegelikult ei tunneks ma end sellises überfunkis ümbruses ilmselt üldsegi mugavalt. No mis teha, boheemlaseveri on nii tugevalt sees, et parem oma käega (kuigi ma ei ole kätega eriti osav; see-eest on tahtmist mitme mehe eest) ja ise ja soodsalt.

Oleks siis, et mul kõik hiljem samamoodi välja näeks, nagu teistel, kes oma käega teevad ja hiljem ajakirjades oma pesasid näitavad… Ohjah.

Aaaga tegelt ei olnudki mul muud olulist öelda, kui et äge laupäev oli ja kodu on nüüd rohkem kodu moodi jälle ja nüüd ma lähen teen suppi ja vedelen ja põletan küünlaid ja pean laupäeva.

Tšu-tšu-frei!

7 thoughts on “igapäev

  1. mirjam

    mööbli kohta võin ka soovitada midagi 😉 ka mina ei tunne ennast hästi uute ja “eurode” mööblitega. kallid on ka kuramused. soovitus siis mine kasutatud mööbli poodi. parim kasutatud mööbli pood on telliskivi tänaval tallinnas. kui tuled balti jaamast trammiga, siis turu taga otsas mine maha ja mööda telliskivi tänavat, säästust mööda ja natuke peale raudtee ülesõitu ongi tee ääres. viimati kui ma käisin oli nii palju asju, et ruumi oli ainult keset tubasid liikumisradadeks 😀 leida võib sealt kõike: kapid, voodid, diivanid, toolid, lauad, kiiktoolid, vaibad, lambid, küünlajalad, kõiksugu köögi asju (sh:kodumasinaid, nõusid, potte-panne jne), mänguasju, vaipu ja palju muud. varem olen käinud uuskasutuses ja no ei ole midagi silma hakanud. läksin sinna ja jäin suu ammuli vahtima 😀 nii ilusad asjad ja palju etemad kui poe omad ja odavamad ka 😉 nii et mine käi seal ja vaata ja imesta!

  2. daki Post author

    Krt. Tallinnas. Tartus ma olen kuulnud, et on vararealiseerimiskeskuses, kuid pole veel sinna jõudnud. Kui leian hea koha, annan teada. Aitäh vihje eest, ehk jõuan sealt läbi, kui Tallinnas olen!

  3. Evu

    P.S. Kui sa sinna näiteks nädalavahetusel kuangi juhtud minema, siis oleks hää meel kaasa tulla. Ehk leian sealt oma tuppa ka üht-teist 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.