vao

Määratlemata 11 kommentaari

Kuna Inimene läks nädalaks ajaks väljamaale komandeeringusse, saan nüüd nautida üle pika aja jälle üksiku inimese elu. Muidugi on sellel omad plussid – näiteks ei pea ma muretsema õhtusöögi tegemise pärast (kuigi mulle meeldib kokata) ja saan süüa õhtusöögiks jäätist otse karbist. Ja jagama ei peagi kellegagi! Ning saan rahumeeli poole ööni üleval passida ning “Two Guys and a Girl” vanu osasid vahtida ja kõva häälega naerda käristada.

Teisalt toob see kaasa kõik need hirmud, millega ma  pole enam harjunud, sest pole ju pikka aega üksi olnud/elanud. Üks mu suuremaid hirme on hetkel see, et ma jään rõdule kinni, seljas ainult hommikumantel ja jalas villarid. Sest kuidas ma sealt pääseksin? Isegi, kui ma alla hüppaks (mis on ilma kingadeta niigi rumalus), ei pääseks ma korterisse tagasi enne järgmist nädalat, sest võtmeid pole. Ja siis see pisiasi, et peaksin paljajalu ja hommikumantliga poolalasti külmas novembris ema juurde kakerdama.

Siis kardan ma veel, et keegi murrab meile sisse. Ma ei tea, kust see hirm tulnud on, varem ma seda ei kartnud. Eile aga barrikadeerisin ennast nii tugevalt sisse, et täna läks veerand tundi aega, et korterist välja murda.

Siis kardan ma veel, et auto sureb keset Riia tänava tipptunniliiklust ära ja ma ei jaksa seda üksi kuhugi lükata. Ja mul pole bensuraha, näiteks. Rääkimata sellest, et välja ei saa helistada.

Aga rõõmsaid uudiseid ka. Lõpuks ometi potsatas mu postkasti kiri, tekstiga: “Konkurss oli küll tihe, AGA”, selle asemel, et “aga” asemel oleks tavapärane “ja kahjuks”. Ehk siis: minust saab PÖFFi ametlik blogija!

Pealkiri “Vao” on Dagö ühe väga kifti loo pealkiri. Ja see “Möödakarvapai” plakat on nii nunnu, et ma kardetavasti lähen ja varastan selle kusagilt ära mingi hetk. Plaat ise on ka väga hea.

Nüüd vanni (kus ma kardan pea lõhki kukkuda ja ära surra).

Muidu on, vahelduseks, täitsa lill.

Ahjaa, minu alateadvus käis täna Nirti unes. Päris kriipi.

11 thoughts on “vao

 1. daki Post author

  Oot, mis kast?

  Aga nädalavahetusel on nii, et laupäeval on Siki tüdrukuteõhtu ja pidulik mehelesaatmine. Aga homme see-eest… Ja täna on Svjata Varta!

 2. Nirti

  Jah, varsti ma tean millal sul päevad on, millal sa hommikuks sõid ja kui sa orgasmi saad, langen ma minestunult kokku ja tõmblen veidi.

  Already our minds are beginning to work as one. Sa pead ikka Inimese maha jätma ja minuga emigreeruma Bali saarele.

  (keegi peab ju selle kutse õnge hakkama, kaua võib)

 3. fifa 14 ultimate team online coin generator

  allah app ko jaldi acha kar dai may saudi arabai may kam kar ta ho aur dil tamana hai ka akbar bhai app ko allah tala sahai da aur.perr app pahal ka jasa ho jai pls i request to all over world pray for akbar bhai amd specially makkah and madina brothers pls pray for him thanks sohail zubair

 4. auto insurange quotes Wilmington, California

  Rating I’m really please with my purchase of these Adidas running shoes. When I first tried them on, I was worried that the sole was going to be too stiff, but luckily they broke in quickly and are very comfortable to run in. They fit perfectly to size as well. I would definitely recommend these again.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.