surfame siin sikiga netis…

Määratlemata 12 Replies

…ja leidsin rääkiva kassi:) Mitte need kaks rääkivat kassi, aga üks teine. Täitsa hull, kui endal kodus keegi kümme korda päevas sellist häält teeks… (lugesin informatsiooniboksi läbi):

See-eest oli mul täna outer reality experience. Nimelt hakkas ühes mu ära pakitud kotis toas, mida keegi ei kasuta, laulma mulle eksmehe õe eelmiseks jõuluks kingitud mängujänes: “Celebrate good times, come on!” Seejuures ma tean, et ta hakkab laulma siis, kui teda vajutada kõhu pealt ja kui ma seda kuulsin ja asja uurima läksin, oli päris spooky – kott liikus (sest jänes liigutab lauldes kõrvu) ja see oli kõige kaugemas nurgas üldse, ees takistuseks miljon kasti ja mu restaureeritud toolid. Aga kuna oli päevavalgus, siis polnudki VÄGA jube ja ma jätkasin hommikust kohvijoomist.

Nice thing to tell my shrink again, right?

Ja ma olen kindel, et ma ei kujutanud seda ette.

Muidu oli hullult tore. Kaevasin kaks korda autot välja ja kolmanda korra kaevasin autot sisse, et oleks võimalik kahe meetrikõrguse hange vahele parkida. Käisime lumes hullamas, ingleid tegemas ja imepisikese mäe peal kelgutamas (aga kift oli, ühtegi puud polnud takistuseks ja lõpuks saime päris aktsepteeritava kelguraja sisse sõidetud). Hiljem oli all girls night Birxi juures koos meega tee ja ahjukartulite ja Bonesiga, püksatu (kuivama panime noh). Kui välja jätta see pisiasi, et näiteks aasta tagasi sain ma kirjutada 23.03 nii: “Kuuldavasti teenivat Lõuna-Eesti oma nime ja kisub juba sinna kahekümne pügala kanti… Mis tuletab meelde, et peagi on käes jälle see aeg, kui peaks hakkama kandma minimaalselt riideid…” ja täpselt aasta tagasi pidasime me Tikri sünnipäeva (mäletate itaallasi ja soojal rõdul suitsetamist?), siis TEGELIKULT on selline ilm hullult cool and I wouldn’t want it any other way. Võinoh. Teate küll. LUMH!!!
Ahjaa, ma olen sada miljonit korda rääkinud The Big Bang Theoryst, aga lõpuks panin ka viimase osa üles: proovige vaadata siit. Ja öelge mulle, et Leonard ei ole Jri moodi. Haah!

12 thoughts on “surfame siin sikiga netis…

 1. Inga

  A mul on rääkiv koer nimelt.
  Sihuke “auurrruu-urruuu-rrrrrrrrrruuuuuu-rrruuuuuuuuuu” kõne käib pidevalt. Kusjuures ta bitch vaidleb minuga ja 6iendab kui miskit ei meeldi!

 2. daki Post author

  jri, ütled, et pole nerd?

  gea,. omanik kirjutas kõrval, et kass teeb seda koguaeg, u 10 korda päevas. aga mitte siis, kui inimesed näevad, vaid siis, kui neid taga otsib. nii et ma ei teagi.

 3. Evu

  Link, kust soovitad vaadata jri moodi nerd’i, tulevad ikkagi kassid. Kontrolli üle! (Väga õpetajalikult sai praegu… :P)

  Aga vaatasin The Big Bang Theory poole peale ära. Haa, see on superkhuul! On, jah on.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.