Ja veel 8 asja, mida võiks iga naine enne 30ndat eluaastat teada

Inimesed ja inimeseks olemine 11 kommentaari

Seoses sünnipäevakuuga on plaanis mul mitmeid temaatilisi postitusi. Selle posti jaoks palusin oma #naistejuttude FB grupi sõbrantsidel jagada aastatega kogunenud tarkuseteri, mida iga naine võiks ja peaks 30ndaks eluaastaks teadma. Kuna neid kommentaare sai üle 80 (me oleme VÄGA targad) (teoorias), siis hakkan neid jupphaaval avaldama nädala jooksul, mis minu 30seks saamiseni veel jäänud on.

NB! Oodatud on ka kõik teie tarkuseterad – kogun need kokku ja lisan järgmistesse postitustesse! Ja võibolla loosin isegi mõne auhinna:)

Esimesed 9 tarkusetera on siin, järgmised 8 siin, ja siis veel 9 siin.

 

 1. Alati abiellu kellegagi, kes armastab sind rohkem kui sina teda.
 2. Mingem praktilisteks: kui tahad kellelegi midagi küpsetada ja oled ennast köögis enam-vähem juba ära nihestanud küpsetuspaberi keeksivormi sättimisega, siis meenuta Preili Triinu: tee see paber kraani all läbimärjaks, see käitub ja kleepub siis täpselt nii nagu sul vaja!
 3. Enne 30ndat eluaastat PEAB ELAMA ÜKSINDA. Ei tohi kolida ema juurest boyfriendi diivanile, vaid andma endale aega oma harjumuste ja vajaduste tundmaõppimiseks.
 4. Anna inimestele võimalus. Võib juhtuda, et esimesel kohtumisel on tal lihtsalt väga halb päev olnud. Muide, eile just oli meessoost sõbraga juttu hirmutamistaktikast – esmamulje tuleb jätta võimalikult halb, kui tšikk/kutt selle peale ei põgene, ei põgene ta kunagi.
 5. Küünelakieemaldaja on päriselt ka küünelaki eemaldamiseks – üks rõvedamaid asju naisterahva käte juures on poolikult maha koorunud/näritud lakk.
 6. Päevavalude vastu on parim ravim masturbeerimine! Also olen täheldanud, et nii saab kiiremini blood partyga ühele poole.
 7. Igasugustest ulmearmidest, k.a venitusarmidest näiteks, saab lahti, kui neile mõned nädalad jaanalinnuõli peale määrida. See haiseb nagu koolnud ja keedetud jaanalind, sest seda tehakse keedetud jaanalinnust, aga no elu ongi raske.
 8. Ainsad olulised suhted on need, mis hõlmavad lapsi. Vähemalt enne neljakümnendat ära end ühegi inimesega, kellel pole sinu lapsi, eriti vaeva. Ja neid, kes on sinu lastega seotud, vali HOOLIKALT.

11 thoughts on “Ja veel 8 asja, mida võiks iga naine enne 30ndat eluaastat teada

 1. Rents

  Ma ei ole küll ekspert, aga ma arvan, et kui algusest peale on suhtumine selline, et kuni lapsi pole, pole mõtet end suhtega oluliselt vaevata, ja et teine osapool võiks ikka rohkem armastada, ja et abiellutakse, sest pulmi tahaks ja YOLO noh, ilma et reaalselt asju läbi mõtleks, ongi tulemuseks see, et ükski suhe ei kesta eriti kaua ja pole eluterve.

  1. daki Post author

   See konkreetne nõu tuli muideks Naabrimehelt ja silmas on siin peetud seda, et kui asi läheb pekki, siis tasuks ülevõlli panemise asemel rahus edasi liikuda. MUIDUGI läheb iga normaalne inimene suhtesse täie teadmisega, et see on forever. Aga kui see forever ükskord läbi saab, siis mõistad sa, KUI LIHTNE oli tegelikult lõpetada suhteid, kus teid ei sidunud ühised lapsed.

 2. Kristiina

  “1. Alati abiellu kellegagi, kes armastab sind rohkem kui sina teda.” – Kas “alati” = “iga kord, kui jälle abielluda otsustad”?

  1. daki Post author

   See polnud konkreetselt minu nõuanne, nii et ootan autorit Naistejuttudest siia kommenteerima:)

   Kui sa aga minu sariabiellumistele viitad, siis mina ei kavatse enam iial abielluda.

   1. Carla

    Ära iial ütle iial 🙂
    Ja sarikatest rääkides, mul üks sõbrants on 25, kolmas kord mehel 🙂
    Vot teeme järgi
    (Polegi veel mehele läinud, nõme nagu ma olen :))

 3. Liina

  Et siis kaks soovitust millele oled Sina risti vastupidi käitunud on kellegi teise poolt soovitatud. Jah, ok Sa kommentaarides(!) ütled, et tegu on naabrimehe soovitustega kuid ka see pole mitte veidi kahepalgeline.

 4. Carry

  Mitte kahepalgeline, vaid kaks palet. Erinevad inimesed ju. Suht kindlalt oli kusagil alguses mainitud, et tegemist saab olema miskise naistegrupi erinevate liikmete kommentaaridega.

  Daki, suured õnned sinu suurde käekotti!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.