22 kommentaari


 1. Issand kui kaua ma olen mõelnud, et kuidas poeg oma kehale jäädvustada ja no kuidagi õigele joonele ei saa. Tuleb siis ka ikka seda selgushetke oodata :)

  Aga väga uhke muidugi 😉 olen ka selle koha peale mõelnud aga trennipõlgurina võib mu käsi kunagi äkki liiga võdisev selle jaoks olla.

  Vasta

 2. Tatoodest ma ei oska lugu pidada, aga see on üks igavesti põnev ja hästi kirjutatud postitus:)

  Vasta

 3. Kuskilt otsast olen isegi kade. pigem olen radikaalne tatoode vastane, aga kui selle jutu ja sōnumiga lagedale tulid, siis käis peast läbi mōte, et selle sōnapaari vōinuksin endalegi lasta peale kritselda. Ainult koht on tōesti küsitav. oleks isegi vist valinud mōne sitkema lihase. Mingil hetkel väriseb see koht ju anyway ja siis on seal sōnum: no fear. Sōnum ja pilt lähevad karjuvalt vastuollu.

  Vasta
 4. õuts

  Soodoma ja gomorra, imege vähem pastakat. No fear ja pekk on omavahel millises seoses? Ega ometi pole liiga palju mellkipsoni What Women Want filmi vaadanud?

  Töötlemata aju on kole asi mida panna paberile. Seda tuleb lätsutada, potsutada, ümber kirjutada, filtreerida, konverteerida. Enne kui ajuväljutusest saab natukenegi kasutatav mõte.

  Ma alati nii otsekohene. Kausist võib vabadust võtta. Aww, tühi?

  Vasta

 5. Otsekohesus (tõerääkimine) ilma armastuseta on lihtsalt primitiivne vägivald. Mina võin käe südamele panna ja öelda: ma ei mõelnud mitte midagi halba.
  Filmi ma pole näinud. õigupoolest pole sellest kuulnudki. Ka see oli vihje ilukultusele?

  Vasta

 6. Ja ma just sain sellest jutust oma plaanidele viimase julguse-lükke. Aitäh Sulle!
  ps! Ei ole Sa mingi hull kassimoor. Trust mi 😉

  Merks ja ta kaks kassi tervitavad..

  Vasta
 7. õuts

  soodomakomorra: Ärrrraaa soga, tead. Milleks vaja umbropsu rapsida?

  Mine loe mõnda ajuvaba kristallblogi, nooguta kaasa ja kiida takka ka: “nii nunnu, ikkagi armastusega kirjutatud”.

  Ole nüüd tore ja vaata “seoste” asjaolu üle. Ja kommenteeri seda. Ja ära hakka uuesti (siis juba kolmandat korda) pastakat imema.

  Ma olen nii armas, et näitasin sulle juba 2x sinu koljusisese katkise koha ette. Nüüd ole vastu ka armas. Aitüma.

  PS! Lisa oma äranägemise järgi puuduvad kirjavahemärgendid :) 😉 :)) 😛 :S

  Vasta
 8. õuts

  Ahjaa, filmi vihje tuli sellest, kuidas seal müüdi kaupa … kleebiti suvalisi fancy’si sõnu mingise tegevuse-toote juurde. (äkki meenub, mel gibson / helen hunt)

  Päris elus oleks nüüd tore, kui neid seoseid ei kasutataks tagurpidi.

  Vasta

 9. Kulla õuts, tänu Sulle pole ma enam isegi mitte katkise koljusisuga, vaid suisa peatu.
  Maailm sai nii kohe palju ilusam ja parem. eks ole.

  Vasta
 10. õuts

  Jess! Ja kristallblogi jätkab nõristamist! Lootusetu keiss. Palun loe oma posti ja siis minu posti. Võibolla oma posti lugemisest läksi pea puhta katski?

  Kõige raskem asi maailmas on öelda (ei, see ei ole “ma armastan sind”, see ei ole 3x järjest “asjaajaja ja jaamaülem”) – “peksin segast, tegelikult tahtsin öelda…/vist ei tahtnudki midagi öelda”.

  Üleüldse – sitke lihas? Tead, see on üks jõle õrn koht.

  Vasta
 11. AbFab

  Õuts, sa muidugi ise tead kõige paremini, mida keegi mõtles või kirjutas või kuidas nende ajudega lood on, aga sinu grafomaaniale tuld andmiseks ikka pean mainima, et “no fear” ei ole seotud pekiga, küll aga värisemisega.

  Ja koht võib õrn olla, aga lihas seal all sellegipoolest sitke – küll mitte treenimata lihas, mis jällegi võib hoogu anda värisemisele… aaaah ma ei tea, miks ma üritan. Ilmselt tekkis huvi, mis deliiriumi siit veel tuleb.

  Vasta

 12. “Otsekohesus (tõerääkimine) ilma armastuseta on lihtsalt primitiivne vägivald.”
  Aitäh, soodomakomorra. 12 points!

  Vasta

 13. Ma ei võta seda au enda peale. Lugesin seda ühe teise blogi kommentaaridest.
  Andsin samuti 12 punkti.

  Vasta
 14. õuts

  Vapustavad muinasjutumaa inimesed olete. Just-just, kandke jah kõiki võimalikke ajuvabasid (rõhutan taas: s e o s e t u i d) märke ühelt objektile teisele üle. Kas ma kuulen järgmisena, et “must tint on ju sssselge vihje masendusele ja see ei läheb taas vastuollu kristallmaailma seadustega – jube kui palju valesid vastandlikke sõnumeid saab ikka ühe tätokaga edasi anda, Dakikene : (” ???

  Ja nüüd on omakorda “probleem” abiväe sulest – sitke lihas aitab omakorda kaasa vale sõnumi tekkele, NIUUUU! Palun leidke nüüd koht, et kuhu organile Daki oleks võinud selle tätoka siis omale nõeluda! Äkki tahtsite öelda – “enne dieet, siis täts”?

  Oru kodu, maivõi…

  Pekki küll, ma ütlen! Tehke vahet kallerdamisel ja värisemisel. Seda esiteks. Teiseks, ärge tõmmelge ajuvabade seotse vahel.

  Taas vabandust palumata küsin: kuidas te võite nii esmaklassilised pinnapealikud olla?

  Kas tean, mida komorra siin mõtles? Ei. Ja ei tee isegi nägu, et teaks. Sest see on absurd, mis ekraanimustana meieni voolas. Ning sõnaseletustega võiks tegeleda inimene ise, mitte kauaoodatud tagavaraväed.

  Teate küll, kuidas nende arvamustega on – need on kas argumenteeritud või lambist imetud (pun intended). Ja kui teie arvamusega hetkel võiks kuidagigi nõus olla, siis me eksiksime ju mõlemad. Ei?

  Olge nii numpsikud ja ärge kütke üksteist positiivselt üles. Te ei pea nii sterotüüpsed “naised” olema ju?

  Vasta
 15. AbFab

  Kle, aga äkki sa võtad ise ka selle netti pasandamisega veidi vähemaks? Kui mitu korda sa sama asja oma ülevoolav-dramaatilises stiilis ette kannad?

  Vasta
 16. õuts

  Äkki lõpetad ise alustuseks sita kirjutamise ära, siis ma ei pea sulle tõestama, et sa oledki kaamel?

  Vasta

 17. Issake, mis siin nüüd lahti on läinud! Olgem nüüd ikka sõbralikud, eks.

  Vasta
  1. Kadi

   Just minu mõte. Pole ju p6hjustki!

   Vasta
 18. merilin

  Lugesin just, et kaotasid oma tatoveerija Tartusse ja tahtsin soovitada Ermi. Aga tegid ilma minu soovitusetagi parima valiku. :)
  Väga ilus.

  Vasta

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga